Hamilemiyim Ablalarim nolur bir cevap yazın

Selindee

Üye
Üye
Hamilemiyim Ablalarim nolur bir cevap yazın
Sadmin ablam likapam ablam Aralık 24 de geri çekilme ile yaşadığım ilişkiden sonra yarın ikinci adetimi olmam gerekiyor ama hiç bir belirtim yok normal de göğüs ağrım olurdu kramp olurdu hiç biri yok neden böyle acaba ilişkiden 40 gün sonra beta hcg 0.100 çıktı ama niye böyle oldu anlamıyorum Allah rızası için kızmayın birşey yazın bana

Sadmin ablam likapam ablam Aralık 24 de geri çekilme ile yaşadığım ilişkiden sonra yarın ikinci adetimi olmam gerekiyor ama hiç bir belirtim yok normal de göğüs ağrım olurdu kramp olurdu hiç biri yok neden böyle acaba ilişkiden 40 gün sonra beta hcg 0.100 çıktı ama niye böyle oldu anlamıyorum Allah rızası için kızmayın birşey yazın bana
Selin kuzum, senin artık bunları çok iyi biliyor olman gerekiyor. Neden hala şüpheye düşüyorsun, bak bana sen söyledin kafana takarsan bütün belirtileri yaşarsın diye. Bak benim tam 29 hafta oldu yaşayalı yine doktora gittim iki gün önce olmayacağını söyledi. Ama hep karnımda ağrı rahatsızlık hareket hissediyorum. Sende kendini ikna et 40 gün sonra ki beta hcg kesindir yani

Ah selin ah sana diyecek laf bulamıyorum artık geri çekilme yöntemi gebelikten korumaz bilmiyormusun ama sen ilişkiden sonra adet olmuşsun 2 ci adet tarihin ne zaman bazen belirti olmayabilir sıkıntı stres yapma biliyosun artık bunları

Ah selin ah sana diyecek laf bulamıyorum artık geri çekilme yöntemi gebelikten korumaz bilmiyormusun ama sen ilişkiden sonra adet olmuşsun 2 ci adet tarihin ne zaman bazen belirti olmayabilir sıkıntı stres yapma biliyosun artık bunları
Ablam şuan 3. Adetimi bugün olmam gerekiyordu ama ne belirti var ne başka birşey benim hiç sasmazdi 2 kere beta hcg yaptırdım 0.100 çıktı acaba gebelik var da ondan mı olmuyorum

Senden değil de Selin tüm kredilerini doldurdu ondan yazamıyorum anlamıyor çünkü ne yazarsam yazayım hep aynı soru evet hamile :)
Sadmin ablacim normal de adetim bugün ama olmadım hiç bir belirtim de yok sorucak danisicak insanım olsa sizi rahatsız edip sormam ama yardım alicak kimsem yok ne yapabilirim siz dalga geçiyorsunuz ama inanın korkuyorum

Geri