Perde ameliyatı olanlar Hamilemiyim

İsimsiz.

Yeni Üye
Üye
Perde ameliyatı olanlar Hamilemiyim
Merhaba ben yeni uyeyim. Yaklaşık 3 senedir evliyim 1 boş gebeliğim oldu kurtaj oldum. Kurtajdan sonra 2 yıl oluyor ama gebelik yok. 31 ocak günü rahimden perde ameliyati oldum tüplerim açık.Daha sonra Kontrole gittim, doktor hersey yolunda iyi toparlamışsın korunma hamile kalmaya çalış dedi. 18 gün önce bitti adetim. Bu sabah mide bulantisiyla uyandım yediğim Birsey dokunmuştur dedim ama birkac saat önce pembe leke gördüm acaba hamile olabilir miyim off çok istiyorum

Merhaba ben yeni uyeyim. Yaklaşık 3 senedir evliyim 1 boş gebeliğim oldu kurtaj oldum. Kurtajdan sonra 2 yıl oluyor ama gebelik yok. 31 ocak günü rahimden perde ameliyati oldum tüplerim açık.Daha sonra Kontrole gittim, doktor hersey yolunda iyi toparlamışsın korunma hamile kalmaya çalış dedi. 18 gün önce bitti adetim. Bu sabah mide bulantisiyla uyandım yediğim Birsey dokunmuştur dedim ama birkac saat önce pembe leke gördüm acaba hamile olabilir miyim off çok istiyorum

Adet tarihin ne zaman inşallah canım rabbim gönlüne göre versin inşallah

Adet tarihin ne zaman inşallah canım rabbim gönlüne göre versin inşallah
Çok teşekkür ederim:). 27 şubat adet oldum. 1 hafta sürüyor.
Normal adet gibi kanamam yok lekelenme oluyor sadece dün test yaptım çok az silik çıktı ama emin olamıyorum hastaneye de gidemiyorum. Test bu şekil offf düşünmekten beynim yoruldu :shootout:
20200324_000358.jpg

Hayatım testi yaptığında çok fazla beklemeyeceksin en fazla 10 dakika sonraki çıkan sonuca bakacaksın inşallah en kısa sürede kavuşursun bebeğine

Hadi bakalım hayırlı haberlerinizi bekliyoruz Rabbim senin sözde nasip eder inşallah
Bugün iğnenin 13.günü..
Dün akşam çok fazla ağrım oldu kesin adet oluyorum dedim üzüldüm ağladım.adet olunca tedaviye devam edeceğim diye konuştuk eşimle. O kadar emindim ki adet olacağımdan öyle bir ağrıydı işte. Ama bugün hiç sancım yok adette olmadım kasıklarıma iğne batıyor sanki karıncalanıyor. Hiç te umudum yok negatif görmekten çok yoruldum tekrar görürüm diye de kan testine gitmiyorum.. acaba hamilelikte adet sancisina benzer sancılar oluyor mu

Geri