Kızlık Zarın bozulmadan sürdürmeli ilişki yaşadım hamile miyim

Yasemin418

Yeni Üye
Üye
Kızlık Zarın bozulmadan sürdürmeli ilişki yaşadım hamile miyim
17 yasindayim sevgilimle kizlik zarim bozulmadan sürtünmeli iliski yasadim bosaldi ama vajinaya degil belki etrafina az miktarda gelmis olabilir hemen gidip temizlendim ve 12 saat icindd ella hapini kullandim ve kullandiktan 10 sonea sonra falan hafif kanama yapti . Bu olayin ustunden 3 hafta falan gecti ve gebeilk testi yaptim negatif cikti. ( polikistik over sendromumda var ) hamile kalirmiyım ? Adetim gecikti , adet olabilmek icin soğan kürü iciyorum. Lutfen cevaplayın cok korkuyorum.

Hayatım madem korkuyorsun niye böyle şeyler yapıyosun biraz daha dikkat etmen gerekiyor yaptığın gebelik testi nde sonuç negatif ise hamile değilsindir muhtemelen bu korku durumu sen de psikolojik olarak sıkıntı yarattı hamile olduğunu düşünmüyorum

Hayatım madem korkuyorsun niye böyle şeyler yapıyosun biraz daha dikkat etmen gerekiyor yaptığın gebelik testi nde sonuç negatif ise hamile değilsindir muhtemelen bu korku durumu sen de psikolojik olarak sıkıntı yarattı hamile olduğunu düşünmüyorum
Siz hamile kaldoysanız eger ilk belirtilerini kacinci haftada hissettiniz?
Birde adet olamamam hem ella hemde polikostik over yuzundendir degil mi ?

Siz hamile kaldoysanız eger ilk belirtilerini kacinci haftada hissettiniz?
Birde adet olamamam hem ella hemde polikostik over yuzundendir degil mi ?
Ohooo sen işini şansa bırakmışsın bide bu zamanda dışarıda çıkamazsın umarım bir şey yoktur yaşayan biri olarak söylüyorum cokkk zor sıkma canını zaten hastalığın var düşük bi oran

Adetim zaten gecikti hemde fazlasiyla ama benim bazen 2 ay adet olamadigimda olmuştu hastaligim nedeniyle onun ustune ella hapini ivince iyice hormonlarimi bozdu. Bide akintim var su an , kan testi yaptiramam ama boyle 6 . Haftada falan gebelik testi yaptiricam insallah oda negatif cikar
Tamamda canım olmaz kolay kolay bi test yaptır yaptirabiliyorsan istanbulda isen tanıdığım bi laboratuvar var kimzliksizde yapabiliyor kan testini ama cok stres yapma olmadı adetin geçince bi kaset test yap tamamdır

Geri