Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

Aysemelekcim bütünü önemli ilk günden itibaren yani ateşinin bir günlük değil regl tarihinden itibaren değişiklikleri izlenebilirse o zaman birşeyler denilebilir

Kelebekcim bişi sorucam sana, ilk gebelik günlerinde bulantı, baş dönmesi oldumu? Yada ne gibi değişiklikler hissettin biraz anlatırsan sevinirim canım.. Bu arada bebişin ve sen umarım çok iyisinizdir..

Kelebekcim bişi sorucam sana, ilk gebelik günlerinde bulantı, baş dönmesi oldumu? Yada ne gibi değişiklikler hissettin biraz anlatırsan sevinirim canım.. Bu arada bebişin ve sen umarım çok iyisinizdir..

Canım çok şükür şimdilik bir sıkıntımız yok. Geçen perşembe doktora gittim, kalp atışını bile gördüm bebişimin. Allah hepinize de tez zamanda nasibetsin inşallah.
Öncelikle şunu belirteyim, her anne de farklı zamanlarda farklı belirtiler olurmuş. Herkeste aynı değişiklikler olmazmış. Benim de ilk gebelik günlerimde normal regl belirtilerim vardı. Mesela göğüslerde dolgunluk, akıntı gibi. Mide bulantım da şu günlerde (6 hafta oldu) sabahları öğürtü şeklinde oluyo. Yani bişey yeyip içtim diye değil, henüz yeni kalktığımda oluyo. Akıntımda da artış oldu ilk günlerimde. Ve sanki idrarımın rengi koyulaştı. Bir de bir uyuşukluk bir uyuşukluk ssorma. Hiçbir şey yapasım gelmiyor, erkenden uykum geliyo. Bir de şu sıralar ilk günlerdeki göğüslerdeki dolgunluk hissi daha da arttı, taş gibi oldular sanki. Şimdilik bunlar var bende canım. İnan ben de merakla daha neler olacak diye beklemedeyim. Sizin için de dua ediyorum her gün. Ne derece doğru bilinmez ama hamilelerin duaları kabul olurmuş diyorlar. İnşallah doğrudur.

slm kizlar benim bi sorum olcak sizlere yumurtlama gunum de atesimi olcmedim bilmiyorum ama son bir haftadir olcuyorum hep 36.5 ve ya 36.6 36.7 civarinda sizce bu ne anlama geliyor olumlumu bebis icin olumsuzmu bilgilendirirseniz cok sevinirim bu arada reglime son 8 gun kaldi acil cvp kizlar

ayşemelekcim ben hafta sonu yoktum canım . cevap yazardım sana yoksa .
canım regli dreceni bilemediğim için bişey diyemem dahada regline var ölçmeye devam et hergün umarım regl olmazsın olursanda regl dereceni öğreniriz. bir dahaki ay ozaman regline yaklaşırken yorum yapabilirim ok .
çünkü herkesin regl derecesi farklı. bazıları 36.7 ile regl olur bazılarımız mesela ben 35.8 ile regl olurum . seninkinide bilseydim mesela benim derecelerime göre yüksek değerlerin ama 36.7 ile regl oluyosan değil . şimdilik hergün ölç canım aksatma olurmu?
umarım regl omazsın bebişin göbüşündedir

Kıslar günaydın ben regl oldum maleseffffffffffffffff:(

hayırlısı olsun zuzucum üzülme canım sakın. bak bizlerde bekliyorum yeni ay yeni umut demektir. umarım enyakın zamanda seninde bebişin sana gelecek canım Allahın izniyle. birbirimize dualar edelim. Rabbim kabul eder inşallah

buarada bak enazından reglin düzenli. bu çok güzel. demekki sorun yok ve güzel yumurtluyosun demektir. eşindede bir sorun yoksa çok yakın bir zaman sonra hamiş kalırsın canım .rahat ol .
bugün ölçtünmü ateşini yine yani 36.7 ilemi regl oldun canım?

Son düzenleme:

ayşemelekcim ben hafta sonu yoktum canım . cevap yazardım sana yoksa .
canım regli dreceni bilemediğim için bişey diyemem dahada regline var ölçmeye devam et hergün umarım regl olmazsın olursanda regl dereceni öğreniriz. bir dahaki ay ozaman regline yaklaşırken yorum yapabilirim ok .
çünkü herkesin regl derecesi farklı. bazıları 36.7 ile regl olur bazılarımız mesela ben 35.8 ile regl olurum . seninkinide bilseydim mesela benim derecelerime göre yüksek değerlerin ama 36.7 ile regl oluyosan değil . şimdilik hergün ölç canım aksatma olurmu?
umarım regl omazsın bebişin göbüşündedir
canim iyki geldidin ve bana cvp verdin cokkkkkkk tsk ederim bugun 36.8 cikti ve surekli yukseliyor simdilik ama dedigin gibi ben olcmeye devam ediyim 36.5 ile basladim son 1 haftadir ve hep 36.6 36. 7 bu gunse 36.8 insallah bebistir bu yukseklik

Canım çok şükür şimdilik bir sıkıntımız yok. Geçen perşembe doktora gittim, kalp atışını bile gördüm bebişimin. Allah hepinize de tez zamanda nasibetsin inşallah.
Öncelikle şunu belirteyim, her anne de farklı zamanlarda farklı belirtiler olurmuş. Herkeste aynı değişiklikler olmazmış. Benim de ilk gebelik günlerimde normal regl belirtilerim vardı. Mesela göğüslerde dolgunluk, akıntı gibi. Mide bulantım da şu günlerde (6 hafta oldu) sabahları öğürtü şeklinde oluyo. Yani bişey yeyip içtim diye değil, henüz yeni kalktığımda oluyo. Akıntımda da artış oldu ilk günlerimde. Ve sanki idrarımın rengi koyulaştı. Bir de bir uyuşukluk bir uyuşukluk ssorma. Hiçbir şey yapasım gelmiyor, erkenden uykum geliyo. Bir de şu sıralar ilk günlerdeki göğüslerdeki dolgunluk hissi daha da arttı, taş gibi oldular sanki. Şimdilik bunlar var bende canım. İnan ben de merakla daha neler olacak diye beklemedeyim. Sizin için de dua ediyorum her gün. Ne derece doğru bilinmez ama hamilelerin duaları kabul olurmuş diyorlar. İnşallah doğrudur.

Benim beklediğim regl tarihim bugün 2 gün gecikti, bu sabaha karşı da wc kalkmıştım yerime yattım bir bulantı başladı, zor tekrar uyuyabildim, 7,30 da kalktığımda hala bulantı vardı. Elimden dolayı anneme bırakıyor sabahları eşim oraya gittim annem kekik içirdi o biraz iyi geldi, birde göğüslerim gerçi benim her ay olur, acıyor işte, uyku durumu ise hiç hayatımda olmadığı kadar arttı başım yastığı görür görmez içim geçiyor, gündüz gece öyle taş gibi uyuyorum, normalde o kadar nazlıdır ki uykum dün hafif bir kasık ağrım vardı bugün yok, bugünde çok sıkıntım var sürekli terliyorum gerçi havada çok ısındı.
Bilemiyorum bunlar belirti olabilir mi bakalım 13 mayısta regl olmuştum geçen ay o güne kadar bekliycem eğer regl olmazsam sonrada gidip kan tahlili yaptırıcam kesin sonuç evde yapılanlara güvenemiyorum, bu ay gebe kalırsam büyük süpriz olacak.
Duaların elbette kabul görür, Allahın katında hiçbir dua karşılıksız kalmaz Allahın izni ile sen devam et canım dualarına, Allah'da kabul eder inşallah, çok öptüm iyi geceler cici ANNECİM :)

Ayyy inşallah canım yaaaaa.. Umarım belirtilerin hamişlik belirtisidir. Dualarım seninle... Ben 2 gün geciktikten sonra test yapmıştım. Pozitif çıkmıştı. Sonucunu bir an önce bizle de paylaş lütfen...

canim iyki geldidin ve bana cvp verdin cokkkkkkk tsk ederim bugun 36.8 cikti ve surekli yukseliyor simdilik ama dedigin gibi ben olcmeye devam ediyim 36.5 ile basladim son 1 haftadir ve hep 36.6 36. 7 bu gunse 36.8 insallah bebistir bu yukseklik

inşallah bebektendir canım. evet ateşin ölçümlerine göre yükselişe geçmiş . son günlerde ölçtüğün için birşey diyemiyorum ama regl tarihin nezaman? istersen günlük ölçümlerini ateş tabloları sayfasına koy ben hergün oraya konan tablolara yorum yazıyorum canım .
umarım sendende güzel haberler alırız buay . hakkında hayırlısı olsun

Geri