Aldatılanlar Fun Club

meraktan soruyorum esin mi itiraf etti bu olayi yoksa sen mi fark ettin bi sekilde?

gülüm tatlı melişim rabbim bir daha asla ama asla yaşatasın....canım allah nefsi şeytana uydurmasın..bu şeytan insanı dinden çıkartır..ama sana bir kardeş ve ya arkadaş tavsiyesi eğer affedip hayatına devam ediyorsan eskiyi unutup güvenmeye çalış.biliyorm çok ama çok zor ama bu senin için evladın varsa evladın için önemli...unutulmaz dersen evet unutulmaz ama unutmaya çalış...yaşamak için buna mecbursun..neden yaşamak için dedim biliyor musun çünkü yaşamak için rahat bir ruh lazım.ancak bu olayları düşündükçe ruhun rahat edemez!!
anliyorsun di mi beni?:(

.

arkadaşlar nette gördüm sizlerle paylaşmak istedim yorumlarınızı esirgemeyin ne olur burası biz bayanların paylaşım alanı

Benim bir tanıdığımın başına gelen bir olay bu.On yıldan uzun süren evlilikleri görünüşte mutlu gidiyordu.Onların iki tanede çocukları vardı.İkiside çalışıyorlardı.Kadın gayet bakımlı ve modern eşide bi okadar saygılı ve dürüst görünüyordu.Geçen gün duyduklarıma çok şaşırdım.Birden bire boşandıklarını öğrendim.Sebebini hemen tahmin etmişsinizdir.Evet bir aldatma hikayesi daha.Kadın kocasının yıllardır süren ihanetini öğrenmiş.Yıkılmış resmen.Ne kadar acı verici ve onur kırıcı değilmi.Senelerdir aynı yastığa baş koyduğu, aşkım diye seslendiği,çocuklarının geleceklerine dair hayeller kurduğu insan onu yıllardır başka bir kadınla aldatmış.Ve utanmadan hergün onunla aynı masayı ve yatağı paylaşmış.Sonundada bir aile böylece parçalanmış.Şimdi onlar ayrıldı ama olan gene çocuklara oldu.Çünkü çocuklarda ayrıldı.Biri annenin yanında biri babanın.Can candan ayrıldı.Bukadarda değil, kadın mecburen ekonomik şartlardan dolayı yaşadığı binadan taşındı.Kendine gelirine göre yeni bir hayat kurmaya çalışıyor.Psikolojisi altüst durumda.Adam da o gizli sevgilisiyle ve bir çocuğuyla beraber. Ama ben eminimki bu onlara yaramayacak.Bozulan bir yuvanın üstüne yuva kurulmaz.İlahi adalet mutlaka devreye girer.Evli olmasına rağmen o adamla birlikte olan o kadın ,başkalarının mutluluğunu çalarak mutlu olabilirmi?Ya o adam şimdi karısını aldattı yuvasını yıktı,aslında aldanan kendi olmadımı?Kendide o kadınla şu an birlikte ama gelecekte aldatılan olmayacakmı? Bence evli ve iki çocuk sahibi bir adamla birlikte olan kadın aldatmaya zaten meyilli.Vay o adamın haline şimdi.Adam zaten bi kere karısını aldatmış neden bir daha yapmasın.Yani aldatan kendi aldanır. Siz ne dersiniz? İnsanlar aldatılmayı hak ediyorlarmı?Dürüstlüğe ne oldu

alıntıdır

allah kimseye yaşatmasın arkadaşım...evet doğru söylüyorsun bence de yuva yıkanın yuvası olmaz..er geç o kadın da yaptığının cezasını çeker..ya hala anlamiyorum niye kadınlar evli bir erkekle bile bile beraber olurlar?nasıl bir mide var bunlarda?niye hemcinslerine bunu yapiyorlar?onlar da aslında aynı zamanda aldayılıyorlar ama beyin özürlü olduklarından anlamiyorlar.onlara aciyorum...erkeklere zaten söyleyecek lafım yok.kalmadı daha doğrusu.sadece bunu diyebilirim ALDATAN KENDİNİ ALDATIR...bu kadar

Canım ablacım Allahım sana tekrar bu acıları yaşatmasın.. Bu dünyadaa da öbür dünya da Allahım sana sabrının mukafatını vrsin..

Erkekler neden aldatır hiç anlamıyorum !!!! Beyin özürlülermi yaa !!!!

valla canım hiç anlamış değilim bu erkekler ne istiyolar etrafında 4 dönüyorum ilgiyse ilgi hersey ama olmadı mı olmuyoooooo:n028:

Geri