Tül perdeleri nasıl beyazlatabilirim

M

Misafir

Forum Okuru
Tül perdeleri nasıl beyazlatabilirim
tüller nasıl beyazlatılır perdeleri beyazlatmak için tülleri nasıl beyazlatırım tülleri beyazlatmak için ne yapmalı tül beyazlatma yöntemleri

Tül Perdelerimi nasıl bembeyaz yapabilirim

Tül perdeleri Beyazlatacak Harika Fikirler

Sevgili Melek'ler merahaba, malum bayram yaklaşıyor ve bayram temizliği zamanıda geldi ki ben pek ilgilenmiyorum çünkü benim için her gün bayram (deliyim yaa ) :D:D Her neyse gelelim derdimeee :D:D Kızlar biri yada birileri, hatta hepiniz bana fikir verin bu tül perdeleri nasıl beyazlatırım? Daha bir ay önce yıkadım ama makinadan morarmış bir şekilde çıktı ki perdelerin beyaz görünmesi benim zaafımdır :S:S Hoş perdelerim de kreme yakın tam beyazda değil, fakat o morarmış hali adeta benide morartıyor :D Deterjan olarak kaliteli bir deterjan kullanıyorum, fakat çamaşır suyu kullanmıyorum, çünkü üzerinde turuncu çiçekleri var, kullanayım mı, kullan diyorsanız hangi markayı kullanım? Ne yapim elde ıslıyım mi, kaç derecede yıkıyım?

Bu arada deterjanın ismini verebilirsiniz, tarafımca serbest edildi :D:D

Hadi bakim kim perde temizliği hakkında ne biliyorsa dökülsün ki ben ve benim gibiler yararlansın :)

Bilirsiniz severim sizi, bana bu konuda yardım ederseniz şayet perdelerim istediğim renkte olursa sizi dahada severim, hatta sevgi gösterileri yapar, sizi sevgi delisi yaparım :D:D

Öptüm yanacıklardan :D Fazla bekletmeyin beni emi cici, titiz, bilgili melek'lerim :):)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçmiş olsun prensesim..Tülün üzerindeki desenler boyamış olabilirmi acaba ?Renkli tülleri yıkarken son durulama suyuna bir çay bardağı süzülmüş çay katıyorlar.Sonra iyice duruyorlar .. Birde tüllerini beyazlatıcı olmayan deterjanla renkli color matiklerle yıka.. İnşallah işine yarar güzelim..

Geçmiş olsun prensesim..Tülün üzerindeki desenler boyamış olabilirmi acaba ?Renkli tülleri yıkarken son durulama suyuna bir çay bardağı süzülmüş çay katıyorlar.Sonra iyice duruyorlar .. Birde tüllerini beyazlatıcı olmayan deterjanla renkli color matiklerle yıka.. İnşallah işine yarar güzelim..

Vijdan'cım tşk ederim canım, fikrine sağlık olsun canişkom :kiss:

bende nette araştırırken karşılaştım önce normal bişekilde yıkansan bittikten sonra tekrara başa al ve su alırken 2 şişe maden suyu ekle biraz yıkandıktan sonra o suyu atmadan kapat beklesin
nette böyle anlatılmamış ama sadece maden suyu ekleyin denmiş ben beklettim hemde sabaha kadar bembeyz oldu tavsiye ederim

Annem sunu yıkamıs bem beyaz olmus bence sende deneyebilirsin adı: bind activat TÜL PERDE VE ÇAMAŞIR BEYAZLATICI olarak geçiyor adı Bim dede satıklıyormuuş canımm benden bu kadarr kolay gelsin..

Son düzenleme:
Ben hic bir islem yapmadan,makinaya atip deterjan ve tul beyazlaticisi kullaniyorum,tul beyazlaticisi satiliyor. Krem perdelerim icin sadece deterjan kullaniyorum,krem olduklari icin pek bir sey yapmiyorum,durulama suyunada yumusatici ekliyorum bu yeterli geliyor.

Son düzenleme:
Canım ben pek bu işlerden anlamam ama kuzenimin denediği bir şeyi yazmak istiyorum.. Blaşık tabletlerivaryaa... onlardan 2 tane atmış ve çok işe yaradığını sölemiştii ama bilemem dediğim gibi ev hanımı dilim ve bu onun yöntemi.... Canım birde anwayin ürünleri arasından araştırmaa yapabilirsin.. son olarak bişi eklemek istiyorum; anemin sözü.. Kumaşın mali iyi değilse ve morardıysaaa açılmasına imkan yok...

Ben hic bir islem yapmadan,makinaya atip deterjan ve tul beyazlaticisi kullaniyorum,tul beyazlaticisi satiliyor.

Hangi marka tül beyazlatıcısı bu? Arkadaşlar sadece ben değil, bakın bu konu nette bir çok kişi tarafından aranıyor, malum bayram temizliği. Benim gibi bir çok insana faydanız olacak, o yüzden deterjan isimlerini açıkça yazın ve detaylı uygulamayı yazın, rica ediyorum :)

Sevgilerimle:)

Benim oturma odamdaki tuller acik krem ve senede iki uc kere yikarim,morarma yasamadim,deterjan ile yikarim ve asarim eskisi gibi olur.

Bimde "bind activat toz tül perde çamaşır beyazlatıcı" var. :çamaşır:
500gr 2 lira.:D.Bi deneyin bakalım,memnun kalacak mısınz :eferin:

Geri