Işteeee......asyamin odasi

Merhabalar,

Odanın dizaynı herşeyiyle on numara, istedik ki bunu diğer meleklerimiz ve ziyaretçilerimizde görsün. Bu bağlamda resimleriniz GALERİ BÖLÜMÜMÜZE açıklamaları ile eklenmiştir.

Allah tamamına erdirsin. Hayırlı bir evlat olması dileklerimizle...

ay ay ayy pembişleri ne kadar güzel Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin cnm

allahim allahimmmmm bayildim odasinda yatagina yorganina patiklerine üstüne basina herbiseyine :):)
sen hazirliklari bitirmissin ben daha yeni yikadim elbiselerini ütü icin beni bekliyolar :D
rabbim güle güle giydirmeyi güle güle giymeyi nasip etsin insallah cok hosuma gitti asyanin odasi :nazar:

allahım çok şeker olmuş yaaa:deli:

canım benim huzurla mutlulukla geçsin bu odada günleriniz
tamda prensese yakışır şekilde olmuş:)

çok tatlı olmuş allah içinde huzurla sıhhatle geçirmenizi nasip etsin

Çok güzel bi oda olmuş minik asya çok şanslı...:)

ay ay ayy pembişleri ne kadar güzel Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin cnm

OY OY NE GÜZEL TATLI BİR ODASI VARMİŞ BEBİŞİNİN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN CANIM HAYIRLI OLSUN....... :bebeğim:

Çok sekermiş canım ya :)

allahim allahimmmmm bayildim odasinda yatagina yorganina patiklerine üstüne basina herbiseyine :):)
sen hazirliklari bitirmissin ben daha yeni yikadim elbiselerini ütü icin beni bekliyolar :D
rabbim güle güle giydirmeyi güle güle giymeyi nasip etsin insallah cok hosuma gitti asyanin odasi :nazar:

Gule gule kullan canim...Cok guzel olmus odaniz:)))Ozellikde ayakkabi patik bolumune bayildim:D
kızlarrrr cok tesekkur ederız eksıgımız kalmadı ama ekstra resımlerden sonra ekledıgımız cıcılerımız var,kapı susumuz ve bebek sekerımız var onların resmını de eger fırsat bulup cekebılırsem eklerım...cok sagolun tesekkur ederım.....

Merhabalar,

Odanın dizaynı herşeyiyle on numara, istedik ki bunu diğer meleklerimiz ve ziyaretçilerimizde görsün. Bu bağlamda resimleriniz GALERİ BÖLÜMÜMÜZE açıklamaları ile eklenmiştir.

Allah tamamına erdirsin. Hayırlı bir evlat olması dileklerimizle...
tesekkur ederım sadmın.....amın ınsallah....allahım sızede bu sefer kız bebısın mutlulugunu yasatsın ınsallah saglıkla tabıkı....

Geri