Her gün okunması gereken dualar

Kızlar ne güzel olmuş dua köşemiz hayırlı olsun..Sizden bir ricam olucak kızlar 15 yıldır içtiğim ve bir türlü bırakamadığım siğarayı bu mevlid kandilinde inşallah bırakıcam lütfen bana da dua edin stressiz bir şekilde bırakim şu zıkkımıda bir an önce bebek tedavisine başlim :))

Rabbim binbir günah ile kapina geldim, sana sigindim, sana dayandim, sanadir tüm ...ayetim, sanadir sarilisim, sanadir sevgim.

Elimde sahadet karanfilleri, kalbimde pisman olmus bir cocukla önünde diz cöküyorum.

Sen esirgeyen, sen bagislayan, sen affedensin, affet bizi Allah'im.

Her sabah uyaniyorsa gözlerimiz, her sabah yeni bir gün doguyorsa, mevsimler degisiyor ve biz buna sahid oluyorsak, bize tevbe etmek icin yeni bir firsat daha verdigin icin sana hamd ile tesekkür ediyoruz.

Ilahi, bizi gözleri kör bakan, kulagini tüm seslere kapamis, kalbindeki sicakligi yitirmis insanlik zincirinin cürük bir halkasi eyleme.

Senden baska kimsemiz yok ilahi, önünde diz cökecegimiz, ugruna sevda sarkilari besteleyecegimiz, yolunda canimizi verecegimiz, gözyaslarimizi huzurunda utanmadan dökecegimiz kimsemiz yok senden baska...

Eger sevgini yüregimizden alirsan, biz kaybedenlerden oluruz, ebedi azabini hak edenler arasinda saf tutariz, bize aci, bize merhamet et , bizi yolu dosdogru olanlarin kervaninda yolcu kil rabbim.

Allahim kalbimizi sana adiyoruz, su dünyanin acilarina kederlerine yenilmeden, senin rizan icin sirf senin icin kalbimizi sana adiyoruz, adagimizi kabul buyur.

Bize gönül dilini ögret, bize sana gitmeyen yolun sarp bir yokus, kainatin dehlizlerinde ebedi bir kaybolus oldugunu anlat.
Bize kucagini ac ey merhametlilerin en merhametlisi, bizi sevginle kusat, bizi birakma!

Bizi teslim etme, bizi senden koparacak olan hic bir seye teslim etme!

Bugün hüzün tasiyorsa gözlerimiz, bugün kaniyorsa yaralarimiz, bükükse halen boynumuz, biliyoruz ki senden geldi, narinada nurunada kucak aciyor ,riza gösteriyoruz.

Ilahi darilma, yeterki sen bize darilma, yeterki sen bizi unutma, düzenin kana susayan carki arasinda kan revan icinde kalsada bedenimiz, hor görülsek, iskence görsekte, sen bizimleysen asla müteessir degiliz.

Allahim! Bizi namazi, duasi, ibadeti, yasami ve ölümü senin icin olanlardan kil, bizi affet, bizi bagisla...

Amin...

Çitoscuğum edelim inşallah sen yeter ki niyetlen bunun için. : ) Allah yardımcın olsun, kolaylık ve sabır versin canım.

Amin amin amin...

"Bize kucagini ac ey merhametlilerin en merhametlisi, bizi sevginle kusat, bizi birakma!"
Allah razı olsun...

Son düzenleme:
Münzevi canım Allah razı olsun mesajımı dikkate alıp duanı etmişssin ..Müminin mümine duası en çabuk kabul olandır Allah gönlüne göre versin dualarımızıda kabul etsin canım:kiss:

Allah'ım !

Benliğimin yaktığı ateşte yakma beni!

Beni nefsime kul etme, kul et nefsimi Sana !

Bir lahza dahi bana bırakma beni!

Sen bana yetersin, yetmem ben bana

Bilmediğimi bildir, görmediğimi göster!

Sen bildirmezsen bilemem, göremem göstermezsen

Gönlüme huzur,gözlerime nur, dizime derman ver!

Sen “OL” deyince olur, olmaz “OL” demezsen

Canana can, cana canan , kalbe ferman ver!

Ne olur, ne olur bırakma beni bana !

Sen bana yetersin , yetmem ben bana !

Allah'ım, ellerimi bırakma!

eyrabbimiz1copyar1fd7.jpg

Allah'ım !

Moderatör tarafında düzenlendi:
Münzevi canım Allah razı olsun mesajımı dikkate alıp duanı etmişssin ..Müminin mümine duası en çabuk kabul olandır Allah gönlüne göre versin dualarımızıda kabul etsin canım:kiss:

Canım benim, dikkate elbette alırım. Sen bizi dikkate alıp dua istemişsin. Allah senden de razı olsun Çitoscuğum.

Amin amin amin...

Bilmediğim, görmediğim her türlü kötülükten sana sığınıyorum Allah'ım. Herkes gitse bile sen kal, bırakma beni Rabbim. Kimse sevmese bile sen sev...
Hayır da şer de senden bilirim. İnsanlar bunun için sadece vesiledir nitekim. Bu sebeple kötülüğe karşı dirençli ama kindar olmama izin verme ya Rabbi. Güzel ahlakınla kuşat beni...

topdan tüm dualar AMIN diyorum,
Allah c.c. hepinizdende razi olsun
Rabbim dualarimizi kabul ve günahlarimizi aff eylesin
AMIN

Ya Rabbim suan sana el acarak yalvarirken, gözlerimden dökülen yaslarla beni tüm günahlarimdan arindir.
Tertemiz et beni, su dünyanin günahindan, yalanindan, fitnesinden, fesatindan arindir beni.
Ben cok günah isledim bilerek ve bilmeyerek... ve sükürler olsun ki sevdigin kulunum cünkü dert, sIkInti beni birakmiyor.
Yani günahlarimin af olmasi icin bana vesile gönderiyorsun. binlerce kez sükürler olsun.
Rabbim ama ben yine hata yapiyorum ve bu sIkIntilara karsi sabirli olamiyorum.. Senin yardimina ihtiyacim var.
Bana yardim et, her animda, her halimde ne olur Rabbim beni sensiz birakma.
Basi darda olunca sana dua eden, huzurlu ve mutlu aninda sana ibadeti neredeyse kesen bu aciz kulunu aff eyle.
Onu sev rabbim cünkü senin sevgini cok ihtiyaci var.

Rabbim beni bagisla, bana dünyayi deyil ahireti sevdir.
Bana ve aileme ve tüm sevdiklerimi ve bu duayi okuyup amin diyenlere
Ahirettede dünyadada hayirli ve huzurlu bir ömür nasip eyle.

Amin

Geri