Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

:huhe::huhe::huhe: ay sorma ben ramazanda ne çekmiştim ..hem oruç hem çalışma ..ne imanım gevremişti ki gevrek simite dönmüştüm ..hey ALLAHIM ne günlerdi yaaww..daha şimdiden veletler için uğraşmaya başladık ....bi de doğsalar ne olur bilemiyorum

Ramazanda bende öyle yaaa birde yalnızdım arkadaşta izindeydi o sıcaklarda ölüp ölüp dirilmiştim burlarda :S

belki haklisin ama benim icin daha önemli olan bi durum iliskinin bu zaman arasina gerceklesmesinde azda olsa cokta olsa bi baski cok isteyen bi cift icin

ben hesaplamiyorum hatta benim tedavi olmam gerek hamis kalabilmem icin ama hamile kalmami SIKINTiyla hatirlamak istemiyorum. hamile kalirsam acaba hangi güzel geceden hamis kaldim bu düsünceyle hamile kalmak istiyorum hic beklemeden hic zorlamadan oluversin istiyorum (ha olmasada olur olmazsa hayirli degilmis )

öylelikle rahatim.... :)

bu her zaman geçerli birşey değil ...aslında şöyle sürekli hergün yaparsanız o kaliteyi bozar ...ama sadece yumurtlama zamanı 2-3 gün arka arkaya yaparsanız bunun kaliteyi düşürücü bir etkisi yok .. o kalite düşüklüğü sperm kalitesi sınırda olanlar için geçerli ...hatta her gün yapılması sperm sayısını arttırıyor bu araştırmalarla kanıtlandı ....ama dediğim gibi sürekli her gün olması sakıncalı ...ama şu da var gün aşırı en ideal olanıdır ..

belki haklisin ama benim icin daha önemli olan bi durum iliskinin bu zaman arasina gerceklesmesinde azda olsa cokta olsa bi baski cok isteyen bi cift icin

ben hesaplamiyorum hatta benim tedavi olmam gerek hamis kalabilmem icin ama hamile kalmami SIKINTiyla hatirlamak istemiyorum. hamile kalirsam acaba hangi güzel geceden hamis kaldim bu düsünceyle hamile kalmak istiyorum hic beklemeden hic zorlamadan oluversin istiyorum (ha olmasada olur olmazsa hayirli degilmis )

öylelikle rahatim.... :)
keşke hepimiz öyle hamile kalsak ama olmayınca olmuyor işte ..bizim için biraz geç oldu ..3 yıllık evliyiz ..bir 1 sene daha beklersek çocuk doğduydu filan geç olacak bizim için... ama yaşım genç olsa vaktim olsa ben de tedavi olmadan normal sürecine bırakırdım aslında ...ALLAH hayırlısını ,herkesin gönlündekini versin inş.

Geri