Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

ben klomen kullandım ve ilk denemede basarılı oldu yumurtam çatladı ve hamıle kaldım darısı herkesın basına

ben uzun zamandır girememiştim kozacım şimdi okudukça üzüldüm bak inanki olacak bir gün inanki bu bebeklerin kurtuluşu yok senden:D ve tüm isteyen anne adaylarından ya kızlar inannın herşey moralde bitiyo ben bebeğimi umudumun bitti anda haberini aldım inanınkii inş sizlerde de öle olacak inanın bırakmıştım dedim olmuuyor nalet olsun bıraktım iş güçle uğraştım hiçte aklımda yoktu ama oldu süprizde oldu bende klomenle hamile kaldım ilk kullanmamdı ama günde 3 defa kullandım ben sonrasında işte sonuç kızlar inannki sizlerde bu duyguları yaşayacaksınız ve ben size çok dua ediyorum vallahii hep aklımdasınız gönülleriniz güzel Allahım her edilen duayı duyar ne eylersede güzel eyler unutmayın seviyorumm sizi kozacımmm kendine çok iii bak inşş bu ay çektiğin sıkıntıya değer ve hamiş kalırsın sende çok öptük teyzoşuu:D

gayet guzel bir buyukluk gibi duruyor, ama doktor bılır tabi ki dogrusunu:) çatlatma iğnesi filan verdi mi? ben gecen pazar aksamı yaptırdım ignemi yaklaşık olarak 18 mm cıvarındaydı, acaba benım doktorum mu erken verdı igneyi? off offf bu işler pek karışık ve yorucuuuu

canım bana iğne vermedi kendi kendine çatlamasını beklicez biz insallah hamiş kalırsın canım...

Esin Erkan sağol canım. Üüzülcek bişi yok, İyiyim ben, yorucu bir süreç napalım bizim de nasip böyleymiş. Hem hepsi geçiyor gidiyor, yarın glüp geçicez. Hakkımızda hayırlısı. Öpüyorum seni de güzel bebeni de:) Dikkat et dinlen, güzel bir hamilelik yaşa hayatım, her şey gönlünce olsun.

ben klomen kullandım ve ilk denemede basarılı oldu yumurtam çatladı ve hamıle kaldım darısı herkesın basına
tebrikler ..ama sadece yumurta çatlaması ile olmuyorki ..bende 3 tane yumurta vardı ..dün doktora gittim ..adetimin 3.günü idi ..tüm yumurtalarım çatlamış kist de oluşmamış tertemizdi rahim ama 3ü de tutmamış ...anlamış değilim ..olmayınca olmuyor işte ..nasip işi bu işler ...bu ay klomeni 2 ye çıkartıyorum bakalım bu seffer tutacakmı

Klomenle benim de 4 lemişti. Olmayınca olmuyor haklısın. Serophene türevi ilaçlar sperm sayısı iyi olanlara yarıyor genelde. İnşallah bu ay olur.

tebrikler ..ama sadece yumurta çatlaması ile olmuyorki ..bende 3 tane yumurta vardı ..dün doktora gittim ..adetimin 3.günü idi ..tüm yumurtalarım çatlamış kist de oluşmamış tertemizdi rahim ama 3ü de tutmamış ...anlamış değilim ..olmayınca olmuyor işte ..nasip işi bu işler ...bu ay klomeni 2 ye çıkartıyorum bakalım bu seffer tutacakmı

ya kızlar bişey soracağım progesteron değerinden hamile olup olmadıgın anlaşılmaz dimi?. yumurtlama oluyor mu o anlaşılıyor biliyorum ama yine de bi sorayım dedim:)

Geri