çılgın ergen

siyahinci50

Aktif Üye
Üye
çılgın ergen
gençlik sorunları ergenlik sorunları nelerdir nasıl baş edilir oğlum motorsiklet istiyor ne yapmalıyım hakkında genel bilgiler burda melekler
Ne söylesem dinlemiyor:kafa:

motor-2fb.jpg

benim 17 yaşında bir oğlum var tutturmuş motorsiklet diye arkadaşlarının varmış o da istiyor,almasına alırım ama korkuyorum başına bişi gelir diye babasıda bende konuşuyorum ikna olmuyor:m.c:bize ben dikkatliyim diyor ama karşısındaki dikkatli olabilecekmi acaba zaten ehliyette yok,ne yapcam şaşırdım bugünlerde babasıda almaya karar vermiş görünüyor ne yapcam ben ? fikirlerinizi bekliyorum melekler:melek:

Moderatör tarafında düzenlendi:
ayyy canım sakın almatın benim abimin motoru var şimdi yatıyo ayağı alçıda bariyerlere sıkışmış bir aba sıkıştırmış daha doğrusu 2 aydır yatıyo. allaha çok şükür ucuz atlattı sakın almayın canım sakınnnnn...

ayyy canım sakın almatın benim abimin motoru var şimdi yatıyo ayağı alçıda bariyerlere sıkışmış bir aba sıkıştırmış daha doğrusu 2 aydır yatıyo. allaha çok şükür ucuz atlattı sakın almayın canım sakınnnnn...
beni dinleyen mi var aldılar bile ben boşa konuştum,inşlh kötü şeyler olmaz rabbim benim ve cümlenin evladını esirgesin,abinede çok geçmiş olsun emralim:olmaz:

çocuğunuzun motor kullanma ehliyeti var mı ? 17 yaşında bildiğim kadarıyla alınamıyor

1- bu durumda suçlusunuz
2-17 yaşındaki bir çocuğa tam ergenlik döneminde böyle bir hediye alırsanız en büyük tabiriyle şımartırsınız

Geri