Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

67340192_noviygod1.gif

O zaman bugünde resmimizi Berrakmavi teyzemiz icin yayinlariz:)Kizim icin iyi dileklerin ve dis bulguru aciklaman icin cok tesekkürler gülüm.
Senin bebisin erkek sanirim.Alkim sanirim erkek ismi,daha önce hic duymamistim,cok degisik ve güzel.Senin meleginde saglikla gelip adiyla yasasin tatlim.Öptük sizi...:kiss:

Maşallah yaa çok tatlı. Teşekkür ederim. Benim bebiş kesinleşmedi ama kız gibi. Yok canım Alkım kız ismi. Anlamı da gökkuşağı demek.
Birkaç gün sonra doktora gidicem o zaman kesinleşecek. Erkek olursa çok büyük süpriz olur ama kız dedik gitti bilmem. Ben sabırsızlanıp erkenden öyle yazmıştım. Erkek olursa Kayra koymayı düşünüyorum. Ben de öptüm...

Maşallah yaa çok tatlı. Teşekkür ederim. Benim bebiş kesinleşmedi ama kız gibi. Yok canım Alkım kız ismi. Anlamı da gökkuşağı demek.
Birkaç gün sonra doktora gidicem o zaman kesinleşecek. Erkek olursa çok büyük süpriz olur ama kız dedik gitti bilmem. Ben sabırsızlanıp erkenden öyle yazmıştım. Erkek olursa Kayra koymayı düşünüyorum. Ben de öptüm...
Evet öyledir teyzesi kuzum coook tatlidir:)Hatta hamileyken sekerimi bile yükseltti tatliligindan:)Bisey degil gülüm,kizimi herkeslere göstermek icin bahane ariyorum zaten:ehi:.Dr dan gelince haber et,gerci belki yinede kesinlesmis olmaz ama...Dedigim gibi Alkim ismini daha önce hic duymamistim ve erkek diye tahmin ettim o yüzden.Anlamida hosmus. Kayra da güzel...

İsim araştırmadan önce benim de bilmediğim bir isimdi itiraf etmeliyim. Haklısın.
Haber veririm. Ama cinsiyetini gösterse de iyi olur ona ciciler almak istiyorum. yupis

Kızlar, Lara bebeğimin cinsiyeti kesinleşti. Kız. Minik prensesim... Daha çok küçük ama 150 grammıış. :) İnşallah sağlıkla gelişir. Kavuşmamız güzel olur. Ekim ayı annelerinin hep kızı mı oluyor acaba? Şimdilik yolundaymış bebeğin gelişimi. Üçlü testin sonucunu bekliycez. Bende magnezyum eksikliği varmış. Magnitol diye bir ilaç verdi doktor. Elim uyuşuyor gece, uyutmadı pek. Karnımda kasılma tespit edildi. Bir de kuyruk sokumum ağrıyor böyle biraz yüklenince, iş yapınca. Belirtileri bunlarmış. Kasılma çok olursa erken doğum riski olurmuş. Allahım inş sorunsuz geçer hamileliğim. Benden dualarınızı eksik etmeyin lütfen. Sevgiler...

Kızlar, Lara bebeğimin cinsiyeti kesinleşti. Kız. Minik prensesim... Daha çok küçük ama 150 grammıış. :) İnşallah sağlıkla gelişir. Kavuşmamız güzel olur. Ekim ayı annelerinin hep kızı mı oluyor acaba? Şimdilik yolundaymış bebeğin gelişimi. Üçlü testin sonucunu bekliycez. Bende magnezyum eksikliği varmış. Magnitol diye bir ilaç verdi doktor. Elim uyuşuyor gece, uyutmadı pek. Karnımda kasılma tespit edildi. Bir de kuyruk sokumum ağrıyor böyle biraz yüklenince, iş yapınca. Belirtileri bunlarmış. Kasılma çok olursa erken doğum riski olurmuş. Allahım inş sorunsuz geçer hamileliğim. Benden dualarınızı eksik etmeyin lütfen. Sevgiler...
Demekki gercekten Alkim geliyormus:)Cok sevindim gülüm,insallah saglikla gelisir melegin ve dedigin gibi kavusmaniz güzel olur.Daha minicikmis,teyzesi kiyamaz ona.
Insallah üclü testin temiz cikar,magnezyum etkisini gösterir ve tüm riskler ortadan kalkar canim.
Gelismelerden haberdar et bizi,öpüyoruz sizi:kiss:

Geri