Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

herkese merhabalar.bende bir kaç gündür siteyi takip ediyordum ve dün üye oldum.burda olmakta ve vermiş olduğunuz bilgilerden çok memnunum ve çok faydalanıyorum.hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

bende adet düzenim doğrumu bilmiyorum ama son 3 adet tarihimi internette bir siteye girdiğimde bu ayki tahmini adet günüm11 veya 12 şubat diye çıkıyor.en son 14 ocakta regl olmuştum. ama bende ilk göğs uclarımda ağrı başladı,o kadar çok acıyorki dayanamıyorum ağrısına sütyen takmadan duramıyorum.çıkarttığım an sızlama ve ağrı şiddetini arttırıyor tişörtüm değdiğinde dayanamıyordum bu ağrılar çok erken başladı,burdaki yazılanları okuyunca göğsüme baktım göğüs ucumun rengi koyu kahverengi olmuştu.ayrıca göğüslerim normalde küçüktür ama şimdi eskisinin 1,5 katı oldu diyebilirim hem büyüdü hemde şişler.ondan sonra son 1 haftadır da inanılmaz karnımda gaz var,sürekli gaz çıkartmama rağmen karnım davul gibi bu şişkinlik beni çok rahatsız ediyor. ayrıca son 3 gecedir , gece yarısı aşırı terleme ile uyanıyorum sonrasında bu terle birlikte titreme üşüme başlıyor,vücudum sırılsıklam terli ama ben üşüyorum ve bununla beraber mide yanmamda cabası bu titremeyle yatakda duramazken gece midemden dolayı kalkıp birşeyler yemek zorunda kalıyorum ve birşeyler yiyince yanma ve ağrı geçiyor.ayrıca bu gece terleme ve titreme ile birlikte sol kasık herhalde bacakla gövdenin birleştiği yani tam karnımın yanına bşr ağrı girdi.yani bu gecem kabus gibiydi.gece 4 te uyandım bu ağrı,terleme,titreme ve mide yanmasıyla ve sabahı ettim bu sefer sabahda baş dönmesi ve bulantı yaşadım ev kokuyordu bütün pencereleri açtım havalandırdım.şuan bşraz daha iyi oldum.bulantım geçti çok şükür.ama bunlar adet öncesi belirtimi gebelik belirtisimi,hamile olan yada yaşayanlar bana yardımcı olabilirlermi,ne zaman test yapabilirim.tekrar çok teşekkür ediyorum.

canım hoşgeldin,ben hamile değilim ama sanki senin belirtilerin hamileymişsin gibi geldi bana..eğer ayın 11 -12 sini bekliyosan bugün bile kan tahlili yaptırsan sonucu alırsın.Rabbim hayırlısını versin

canım hoşgeldin,ben hamile değilim ama sanki senin belirtilerin hamileymişsin gibi geldi bana..eğer ayın 11 -12 sini bekliyosan bugün bile kan tahlili yaptırsan sonucu alırsın.Rabbim hayırlısını versin

çok teşekkür ederim essenn,Allah razı olsun senden. hayırlısı tabiki rabbim hayırlı ise burda bulunan bebek bekleyen tüm herkese hayırlı evlatlar nasip eder inşallah.sen en son ne zaman regl oldun ne zaman beliyorsun inşallah hayırlı haberi?

çok teşekkür ederim essenn,Allah razı olsun senden. hayırlısı tabiki rabbim hayırlı ise burda bulunan bebek bekleyen tüm herkese hayırlı evlatlar nasip eder inşallah.sen en son ne zaman regl oldun ne zaman beliyorsun inşallah hayırlı haberi?

sağol,Allah senden de razı olsun.amin inşallah.en son 18 ocakta oldum..Önümüzdeki haftaya görücez durumu:)

sağol,Allah senden de razı olsun.amin inşallah.en son 18 ocakta oldum..Önümüzdeki haftaya görücez durumu:)

hadi hayırlısı inşallah.rabbim sanada ve burda bulunup bebek isteyen herkese bu duyguları nasip eder.haftaya inşallah hayırlı haberler alırısı senden.bende bu hafta sonu adet olmazsam inşallah pazartesi kan testi düşünüyorum.

hadi hayırlısı inşallah.rabbim sanada ve burda bulunup bebek isteyen herkese bu duyguları nasip eder.haftaya inşallah hayırlı haberler alırısı senden.bende bu hafta sonu adet olmazsam inşallah pazartesi kan testi düşünüyorum.

inşallah canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin..Bencede bekle,pazartesi yaptırırsın..Hayırlısı olsun.

Tekrar merhaba,
Kan testi sonuçları gebe olmadığımı gösterdi. Dahası akşamına çok aşırı bir sancı ile regl oldum. Değerlerimi merak ettiğim için hormon testi yaptıracağım hazır regl olmuşken.
Sanırım bu gebelik/regl olma/yumurtlama üçgeninde, kadını en çok yoran şey, bütün belirtilerin birbirine benzemesi.. Kesin hiçbir şey yok galiba gebe olduğunu gösteren..
Belki de gösteren o his'tir:) Eğer yardımcı olursa, ilgili konuda hormon testi değerlerimi de paylaşabilirim. Belki aynısını yaşayanlara fayda sağlar.
İlginiz ve ayırdığınız vakit için içtenlikle teşekkür ederim,

Tekrar merhaba,
Kan testi sonuçları gebe olmadığımı gösterdi. Dahası akşamına çok aşırı bir sancı ile regl oldum. Değerlerimi merak ettiğim için hormon testi yaptıracağım hazır regl olmuşken.
Sanırım bu gebelik/regl olma/yumurtlama üçgeninde, kadını en çok yoran şey, bütün belirtilerin birbirine benzemesi.. Kesin hiçbir şey yok galiba gebe olduğunu gösteren..
Belki de gösteren o his'tir:) Eğer yardımcı olursa, ilgili konuda hormon testi değerlerimi de paylaşabilirim. Belki aynısını yaşayanlara fayda sağlar.
İlginiz ve ayırdığınız vakit için içtenlikle teşekkür ederim,

Hayırlısı ne zamansa o zaman olsun,çalışmalara devam:)

Merhaba . Açıkcası çok çekiniyorum ama günlerdir düşünmekten de kafayı yiyecek gibiyim lütfen yardımcı olun :/..23 gün önce erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik ve boşaldı. Ön tarafa gelip gelmediginden emin olamadık ve bir gün sonra gittim eczaneden norlevo aldım kullandım. Daha sonrada tamamen korunduk. Adetim olmam gerekenden 4-5 gün gecikti ve ben kafayı yemek üzereyken adet oldum. Herzamanki gibi oldu 2 gün önce adetim bitti hersey yolunda derken. bu sabah migde bulantısıyla uyandım ve saatlerce kustum. Suanda cok fenayım. düşünmekten kafayı yicem. Adet olduktan sonra hamile olabilir miyim :S ve ertesi günü hapı da kullandım.. lütfen cevcaplarsanız sevinirim...

Merhaba . Açıkcası çok çekiniyorum ama günlerdir düşünmekten de kafayı yiyecek gibiyim lütfen yardımcı olun :/..23 gün önce erkek arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik ve boşaldı. Ön tarafa gelip gelmediginden emin olamadık ve bir gün sonra gittim eczaneden norlevo aldım kullandım. Daha sonrada tamamen korunduk. Adetim olmam gerekenden 4-5 gün gecikti ve ben kafayı yemek üzereyken adet oldum. Herzamanki gibi oldu 2 gün önce adetim bitti hersey yolunda derken. bu sabah migde bulantısıyla uyandım ve saatlerce kustum. Suanda cok fenayım. düşünmekten kafayı yicem. Adet olduktan sonra hamile olabilir miyim :S ve ertesi günü hapı da kullandım.. lütfen cevcaplarsanız sevinirim...

Selamlar sevgili misafirimiz,

Regl olduktan sonra tamamen korundunuz derken ters ilişki haricinde mi ilişkiye girdiniz ? Onun haricinde stres durumları adet olmasını kesinlikle geciktirir. Siz ne kadar stres yaparsanız o kadar geç olursunuz. Buna dikkat edin lütfen. Onun haricinde mide bulantısı ile uyandım kustum şuan çok fenayım dediğiniz olayın gebelikle uzaktan yakından alakası yok başka sorunlarınız vardır. Kesinlikle halime kalmadınız lütfen takmayın. Zaten adet te olmuşsunuz.

Sevgiler.

Geri