Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

ya valla ben bu siteden bişey anlamadım kaç kez yazıyorum ya nolur yardımcı olun bebek tedavisi görüp bişekilde hamile kalanlar ne bilim soğan kürü bitkisel bişeyler.vb.şekilde hamil kalanlar varmı ben ilk tedavimde dış gebelik olarak sonlandırıldı o yüzden ikinnci tedaviden korkuyorum yardımcı olurmusunuz tecrübeli ark yardım lütfen :(((
Öncelikle mevlam tez vakitte evladına kavuşmayı nasip etsin canım bu topik uzun zamandır uğranılmayan maalesef terkedilen bir topik oldu sen buraya bir de uğra orası halen aktif sana yardımcı da olurlar

https://www.meleklermekani.com/gebe...-sahibi-olmak-isteyenler-2533.html#post838051

çok sağolun canlarım.hepiniz için dua ediyorum.pazartesi günü sezeryanla oğlumu dünyaya getireceğim inşallah.şeker ve tansiyon sıkıntısı olunca sezeryana karar verirldi.benim için dua edin.
tüp bebekten başka çareniz yok derlerken 2 aylık iğne tedavisiyle hamile kaldım.Rabbimin nasibiyle.şimdi inşallah kucağımıza almayı bekliyoruz.Asla ümidinizi kaybettmeyin.
dualarınızda unutmayın......

çok sağolun canlarım.hepiniz için dua ediyorum.pazartesi günü sezeryanla oğlumu dünyaya getireceğim inşallah.şeker ve tansiyon sıkıntısı olunca sezeryana karar verirldi.benim için dua edin.
tüp bebekten başka çareniz yok derlerken 2 aylık iğne tedavisiyle hamile kaldım.Rabbimin nasibiyle.şimdi inşallah kucağımıza almayı bekliyoruz.Asla ümidinizi kaybettmeyin.
cnm Rabbim yar ve yardımcın olsun kolaycacık al kuacğına inş bende zorunlu sezryan olmuştum çok çabuk toparlandım Allahın izniyle hele onun kokusunu al hiç bişi kalmıyo şimdiden kolay gelsin bebişinle :):) aeolun cnm

aaaaa canım yaaa çok sevindim, ben hamile olduğunu bile bilmiyordum ki pazartesi oğluşun doğacakmış :)
seni merak ediyordum inan çok sevindim. inşallah sağlıcakla kucağına alırsın, allah yardımcın olsun inşallah. doğumunda kolaylıklar dilerim.

- - - Updated - - -

aaaaa canım yaaa çok sevindim, ben hamile olduğunu bile bilmiyordum ki pazartesi oğluşun doğacakmış :)
seni merak ediyordum inan çok sevindim. inşallah sağlıcakla kucağına alırsın, allah yardımcın olsun inşallah. doğumunda kolaylıklar dilerim.

çok sağol canım.pazartesi sabah 8 gibi sezeyana gireceğim.dualarınızı bekliyorum.

- - - Updated - - -

çok sağol canım.inşallah pazartesi sabah 8 gibi sezeyana gireceğim.dualarınızı bekliyorum.Rabbim isteyen herkese nasip etsin.

mrsm. cnm nasılsın ya hiç kimse uğramıyo artık
hey gidi günler yaa neler yaşadık ne hoş şeyler paylaştık özledim sizleri nasıl fıstık elam cnm napıyosunuz konuşuyomu artık :)bizim paşa bişiler söylüyo ama çok komik yaa hiç bişi anlaşılmıyo tabi kendi dilinde:) çok tastlı oldular Rabbim hepsine sağlıklı uzun ömür versin inş grşz cnm aeolun

mrsm. cnm nasılsın ya hiç kimse uğramıyo artık
hey gidi günler yaa neler yaşadık ne hoş şeyler paylaştık özledim sizleri nasıl fıstık elam cnm napıyosunuz konuşuyomu artık :)bizim paşa bişiler söylüyo ama çok komik yaa hiç bişi anlaşılmıyo tabi kendi dilinde:) çok tastlı oldular Rabbim hepsine sağlıklı uzun ömür versin inş grşz cnm aeolun

merhaba canımmmmm
ya aslında burada fazlaca vakit geçirmeyi çok istiyorum ama benim prensesten ne mümkün :) laptopu açamıyorum malesef. boş vakit diye bir terimi zaten hatırlamıyorum çoktandır :) :) :)

Elacığım çok şükür iyi son aşısını oldu sanırım bitti 18,5 aylık.... herşeyi çok iyi anlıyor ve anlatmaya çalışıyor ama anlamsız sesler çıkarıyor. sadece temel kelimeler söylüyor anne-baba-mama-dede-vs. yani tek kelimelik şeyleri taklit ediyor ama cümle yok. neyse aceleye gerek yok, elbet konuşacak hayırlısıyla. ela da beslenme problemimiz var canım ve bu durum beni çok strese sokuyor, geriliyorum, üzülüyorum. her dişi çıktığında yemeden içmeden kesiliyor. ve uzun süre yemiyor. eskiden çok boğazlı bir çocuktu ama şimdi değil e haliyle zayıfladı. buna da üzülüyorum. hayırlısı inşallah rabbim önce hepsine sağlık versin de varsın bunlar olsun ne yapalım. inşallah o da zamanla yer.

Eymenciğim nasıl herşey yolunda gidiyor mu?

acaba bu ay hamile miyiz şöyle mi böyle mi derken allaha şükürler olsun ki yavrularımız yaşlarını bile doldurdular.
rabbim herkese anne-baba olmayı nasip eder inşallah amin.

ben de çok öptüm canım, paşamı da öpüyorum.

Rana hayırlısıyla evladını kucağına almışsındır şimdi, Allah uzun ve hayırlı bir ömür versin inşallah..
mrsm ELA prensesi kocaman öpüyorum maaşallah kocaman olmuş bile :nazar:
Berranur Eymen'de şimdiye büyümüş hatta damatlık olmuş bilee :) :nazar: Allahım evlatlarınızla hayırlı uğurlu bir ömür nasip etsin maaşallah sizlere :nazar:

Geri