Yok mu rüya görüp anlamını merak edenlerrrrrrrr......

Slm deniz annem rüyasında bir şekil görmüş iki tane üçgen yeşil kumsaati şeklinde duruyormuş ama kumsaati değil yorumlarsan sevinirim
netlik olmadığı için bu rüyaya yorum yapmak zor canım yani burda tek dikkatimi çeken yeşil renk görmen buda hayra işarett

canım ikinci rüya gerçekleşti daha yeni haber aldım tek dostum arkadaşımın ikiz bebeğinden biri yedi aylıkken karnında kalbi durdu kordon dolanmış boynuna ötekinide sezeryanla aldılar biri çok iyi çok şükür.ama çok üzüldüm allahım böyle acı yaşatmasın kimseye.....
canım ALLAH RAHMET ETSİN inşallah ddiğer bebeğine RABBİM uzun ömür versin..

denizcim ben rüyamda yan komşumun alt katta sevmediğim bi komşuma ziyarete gitmiş ve sinir olmuşum.sen niye gittin ona diye kızıyorum yan komşuma.o kızın evine giriyorum ve sevdiğim bi abla daha var orda.o kız soruyor bana açmısın diye yok diyorum.hamile normalde ama karnına bakıyorum karnı yok.diyorum çok çıkmamış karnı.sonra o sevmediğim komşumun evine 2 tane adam yorganlar getiriyolar.ve kavga ediyor o adamlar.ne ilginç bi rüyaydı anlam veremedim :)

slm denizcim benim bebeğimin kalbi durdu aldı doktor..kaynanam beni rüyasında görmüş başımı kapatıp kapanmışım..mavi bir örtü takmışım..yorumlarsan sevinirim

denizz cnm benım nasılsın, hemen konuya gecmek istiyorumm,bır kac gün evvel benım adıma tefrıceıye okuduk ve bıttı o arada ruyamda bır havuzdzn bir sürü sperm topluyordum minik balık gıbıydı hepsi,ayrıca dünde ruyamda evın içinde sarmasık vardı suladım vazoyu ve sarmasık yeil bır dal olarak evın ıcıne dogru sardı,şimdiden tesekkur ederım :)

rüyamda kendimi çıplak gördüm mutfaktaydım birden üstsüz kaldım kıyafetimimi çekip yırttı kardeşim tam çıkaramıyom diyomki kardeşime çabuk getir üstümü giyineyim elimle göğüslerimi kapatıyom bacaklarımlada avret yerimi kapatmaya çalışıyom annemde var mutfakta kapıyı kapatıyom babam gelmesin diye açmaya çalışıyo dur dur baba açma çıplağım gelme buraya ustumu giyineyim diyom sonra böle fıskıyeli hortum gibi birşeyle su fışgırdı ıslandım . tabir edersen sevinirim denizcim kötüysede lütfen tabir et zaten şu dönem çok ciddi canım sıkılıyo yoksa bundanmı böle rüyama geldi bilmiyom ama

Hayır diyelim hayır olur insallah ben sana sordum sen mujdedir dedin deniz insallah ama ben rüyamda başkasıyla evlendirildigimi gördüm cok ağladım gelinlik giymistim evliyim ben başkasıyla evlenmem diye esime kızdım
Benden 1 iki gun oncede annem rüyasında beni gelinlikle gormuş agliyomusum cok üzgünmüşüm
Bugunde cok yakın bi arkadasım ruyasinda beni gelinlikle gormuş agliyomusum ve sarılıp beraber ağlamışiz. Cok merakettim aynı rüyayı üçümüzde görünce

Geri