Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ne güzel canım mutlu son olmuş:) bende aşılama yaptırmak istiyorum ama önce istanbulda aşılama merkezi bulup görüşmem lazım.sana aşılama öncesi test yada tedavi,laparoskopi gibi şeyler yaptılarmı.yani bi problem olup olmadığını araştırıp ona göre mi yaptılar? çok sordum ama napçamı bilmiyorum senden öğreniyim:(

benim doktorum bahçeci polikliniği fulya da güvenç karlıkaya idi.ama aşılamamı o olmadığı için erbil yağmur yaptı.ikisi de süper doktor tavsiye edrim.aşılamadan önce tüm hormon testlerim yapıldı ve rahim filmi çekildi.onlarda bir sorun yoktu ama bende hafif derecede polikistikover vardı adetlerim 32 günde 1 olurdu.istediğin herşeyi sorabilirsin canım inşallah yardımım dokunur ;)

benim doktorum bahçeci polikliniği fulya da güvenç karlıkaya idi.ama aşılamamı o olmadığı için erbil yağmur yaptı.ikisi de süper doktor tavsiye edrim.aşılamadan önce tüm hormon testlerim yapıldı ve rahim filmi çekildi.onlarda bir sorun yoktu ama bende hafif derecede polikistikover vardı adetlerim 32 günde 1 olurdu.istediğin herşeyi sorabilirsin canım inşallah yardımım dokunur ;)
slm canm aynı sorun sendekiyle bendeki canm sence bende aşılama yaptırmalımıyım yoksa bi ay bekliyimmi adet oldum bugün rahim filmi çekildi bu ay canm

canım nasılda çabuk geçmiş zaman,senin için çok güzel allah yardımcınız olsun canım,inşallah sıkıntısız bir doğum olur ve kızınıza kavuşursunuz. bize haber vermeyi unutma dualarımız sizinle canım..

amin cnm amin:) evet zaman cok cbk gecti ama su son gunler gecmiyor;) rabbim sizlerede en kisa zamanda tattirsin cnm..ilk firsatta hbr vericem insallah!!

slm canm aynı sorun sendekiyle bendeki canm sence bende aşılama yaptırmalımıyım yoksa bi ay bekliyimmi adet oldum bugün rahim filmi çekildi bu ay canm

aşılama yaptırmak ne kadardır istediğinle ilgili bence ben 8 ay tedavi olmadan bekledim,sonra ilaçlı tedaviler denedim ve en son aşılama yaptım.yaşımda 28...eğer yaşın gençse ve 1 yıl beklemediysen bekle derim ben :) hakkında hayırlısı olsun canım,rabbim en yakın zamanda kavuştursun bebişine...

aşılama yaptırmak ne kadardır istediğinle ilgili bence ben 8 ay tedavi olmadan bekledim,sonra ilaçlı tedaviler denedim ve en son aşılama yaptım.yaşımda 28...eğer yaşın gençse ve 1 yıl beklemediysen bekle derim ben :) hakkında hayırlısı olsun canım,rabbim en yakın zamanda kavuştursun bebişine...
eylülde 2 sene olcak ewleneli ekimdede 23 olcak yaşım canm aynıyım bende senle eşimde bişey yok benm rahim filmi temiz 31-32 günde bi adet oluyorum galiba benm de hafif polistik ower war öle canm bekliyim ozaman demi bu ay beklemedeyim zaten bakalım hayırlısı inş canm dua et olurmu

eylülde 2 sene olcak ewleneli ekimdede 23 olcak yaşım canm aynıyım bende senle eşimde bişey yok benm rahim filmi temiz 31-32 günde bi adet oluyorum galiba benm de hafif polistik ower war öle canm bekliyim ozaman demi bu ay beklemedeyim zaten bakalım hayırlısı inş canm dua et olurmu

bence yaşın genç bekle derim zaten sende de eşinde de sorun yok...sonuçta aşılamayla da kalmak için zamanının gelmesi gerek herşey allahtan ;)

kızlarrrrr nasılsınız ? bizim baby erkek :) allah sağlıkla ve hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin benim ve tüm hamişlerin.ayrıca tüm bebiş isteyenlerin göbişleri dolsun en kısa zamanda :)
doğru sölüyosun canm bekliyim biraz daha aaa erkekmi geliyor bende ilk bebişimin erkek olmasını çok istiyorum aminnn canm inş dolar dua et hayırlısıyla benmde bebiş erkek olsn :)

Geri