Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

selam kızlar nasılsınız
bugün evdeyim
şu resmi tatillerde olmasa hafta içi hiç evde olamıcam
bebişler nasıl
sahil doğum ne zaman
tes facede fotonu gördüm bebek ne kadar büyümüş kilo almışsın çok yakışmış hamilelik sana

sahilcan unutur muyum hep aklımdasınız.
hepinizin ve bebeklerinizin sağlığına duacıyım.
hayırlısıyla kucağınıza alın inşallah.
Sahilim günün yakın sana daha çok duacıyım. iyi haberlerini bekliyorum inşallah.
mielhi okudum o da hamileymiş, niers doğurmuş, armağanın oğluşu olacakmış. hepsine çok sevindim.
ikra neden uğramıyor artık kızlar yaaa. bi arayayım hafta içi. inşallah o da iyidir.
kelebekim Allah sana da güç versin, gördüm resimlerini faceden çok yakışmış hamilelik. bebeğini sağlıkla kucağına al inşallah.
tesim, kafacım, nikicim size de selamlar olsun.
darısı bana esene şıpıya inşallah. esencim sıkıntılıymışsın herhalde bu aralar sana da kolay gelsin.

biz aynı kızlar yoğun bir şekilde çalışıyoruz.
eşim ctesileri de çalışıyor genelde. geçen hafta tam okudum geçmişi, yazacaktım abimleri kahvaltıya çağırmıştım onlar geldi kaldı.
bugün dedim yazayım.
borç ödemeler devam. onun dışında herşey iyi şükür.
Allah yuvalarınızdan huzuru sağlığı eksik etmesin. doğacak-doğmuş bebeklerinizi hayırlı evlat etsin. birbirimize dua edelim..

öptüm hepinizi

huzurcupum arada geliyorum kızlarla yazışıyoruz ama seninle bir türlü denk gelemedik
ay bazen diyorum kendime ne tırsık çıktım ben diye
gerçekten öyle bir niyetleniyorum bir korkuyorum
eşim istesin diye bekliyorum o da benden mi bekliyordur nedir hahaha
yok rüyamda gördüm dio bişiyler sölüo bebek yatakları gösterip duruo cancazım
ama ben cesaret edemiyorum
birde iş durumları var bakalım iyice bir yoluna girse
yada son bir kaç ay kala hamile olursam göbeğimde belli olmaz başka yere gidiceksem hemen sıkıntı yaşamam diye erteleyip duruyorum
tüm duaların içinde aminnnnn

Kafa, kelebek yaşıyorsanız ses verin

yaşıyoruz tescm:)dün tatildi bizimde kayınvalideler yaşadıkları yerden 2.evi aldılar onun taşıma işleri vardı kıyamadım bn eşime dedim gidip yardım edelim yol uzak değil 1 saat sürüyor.gittik ben bır iş yapmadım tabi eşim yoruldu epey bn fazla son günlerde hassas oldum herkese herseye kırılır oldum gece 4 ten bu yana ayaktayız oglumla huzursuzlugum onada yansıdı iyilik yap denize atla bu olsa gerek keyfim kaçık geldim ordan konunu detayına gırmıycem bende elimde degıl fazla duygusal oldum herşeyi takıyorum kafama oglumunda saglıını bozuyorum cocuk butun gece uyumadı düşünün artık.neyse işlerimiz yogun ay sonu geldi çattı herkes iyidir umarım bebişlerinizde iyidir inşallh.kendinize ve bebişinize iyi bakın öpüyrum hepinizi

slm kızlar ben hala doğum yapmadım bugun nst girdim 4.ye dr bu hafta sonuna kadar bekliyelim diyor çok ağrım yok ama bugün regl ağrısı gibi oldu biraz çok tırsıyorum ya

slmmmmm teyzoslarrrrrrrrrr ve kuzenlerrrrrrrrrrr hahaha

bız geldıkkk yarın ınsallah ıkılı testımızın sonucunu almaya gıdıyoruz doktor amcamız cınsıyetımızede bakacak guzel haberlerle gelırız ınsallah.
sahilcannnnnnnnn sik disini az kaldi kuzu bi avazda kurtulursun insallahh bizde cok heyecanliyiz bekliyoruz seni sabirsizlikla.

selam kızlar günaydınnn :)

huzurcum hoşgeldinnn sefalar getirdin iyi olmana sevindim :)

tesss nerelerdesin kuzum bebişin nasıll kilo aldınmı biraz bakalım merak ediyorum seniii...

esennnn yap artıkın bi bebişşş yine teyze olalım :)

kelebekkk nasılsın oğlun nasıl kendine çok dikkat et kvyi kafana takma bırak ne yaparsa yapsın..

sahillll yazını görünce ağladım valla..korkma inşallah Allahın izniyle bi avazda kurtulucaksın.bol hurma ye ve dua et bende ediyorum senin için..Allah bir an önce kurtarsın canım..

nikiiii merakla bekliyoruz cinsiyetini kuzununnn inşallah testlerinde temiz çıkar canım :)

bende iyiyim kızlar mide yanmam var çok kötü...birde ben sizin kadar sağlıklı beslenemiyorum ama ne yapıyım elimden bu geliyo :(

oğlumun odasını aldık 1 ay sonra getirecekler..park yatagını ve arabasınıda aldık :) alışveriş tam gaz devam ediyor :)

sağolun kızlar valla evde takılıyoruz sil süpür misafir sıkıcı çalışsam daha iyidi:)

iyi günlerde kullansınlar büyüsünlerde ah ah

tes izinde eşi yıllık izin almış yazlığa gittiler onlar
banada diyor glene kadar doğum yapma hahaha dediği gibi olacak baksanıza

kafa yanmalar şimdi başlıyor gerçi bende altıncı aydan sonra oldu genelde evde sola yat rahatlatıyor soda iç zararı yok birde pilav yanma yapıyor kızartma felan onlarada dikkat et elma ye

aa ohh tes hanım tatilde demekki :) ne güzel eğlensinler işte :)

sahil valla benim zaten yanma vardı ama şimdi daha kötü resmen ağzımdam alev çıkcak gibi :)
maden suyu içiyorum bende bol bol ve sola yatıyorum evet oda baya rahatlatıyor..hayırlısıyla bi bitirseydik :)

benimde son 3 aydan düşüyorum artık heyecanlar başladı :)

normal tarih geçtimi senin sahilo ne demişti doktor hafta sonuna kadarmı bekliyceksiniz en fazla..gerçi hayırlısı ne zamansa o zaman gelir inşallah bebeğin :)

Geri