Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

nikicim oğluşun oluyormuş Allah bağışlasın kuzum...
sahilcim aklım sende hep çok yoğundum arayamadım da. daha doğmadı mı bebişin. nasıl sağlığın canım.
kelebek, kafa, tesadüf,esen siz de iyi misiniz?
başka kim kaldı...
çok acil yazdım unuttuğum beni affetsin..

sahilcim aklım sende hep çok yoğundum arayamadım da. daha doğmadı mı bebişin. nasıl sağlığın canım.
başka kim kaldı...

biz de ağustos gibi dikkat etmeyi bırakacağız kızlar. Allahım hayırlı zamanda versin inşallah. aratmasın bize de..
dualarınızı eksik etmeyin benden de canlar.

Hergün arayıp kontrol ediyorum doğurmamıştı henüz birazdan gene ararım:) Allah size de uğraşmadan üzülmeden sağlılı ve hayırlı bir evlat nasip eder inşallah canım

Selam kızlar nasılsınız bebişleriniz nasıl ben geldim iş başı yaptım bugün kızçemde babaannesinde kuzum

Hoşgeldin canım özledik seni. Herşey yolunda burdas çok şükür. SAdecesahil doğuramadı 41. haftasında onu bekliyoruz:) Emzirme işini ne yaptın pine, emiyor dimi kızın, süt mü sağıp bıraktın bende kara kara hep onu düşünüyorum nasıl beslenecek ben işe dönünce diye

Hoşgeldin canım özledik seni. Herşey yolunda burdas çok şükür. SAdecesahil doğuramadı 41. haftasında onu bekliyoruz:) Emzirme işini ne yaptın pine, emiyor dimi kızın, süt mü sağıp bıraktın bende kara kara hep onu düşünüyorum nasıl beslenecek ben işe dönünce diye

evet süt sağıp bıraktım şirkettede sağıyorum yarın için bizimkisi mamaya başladı ama benide emiyor çok şükür babaannesiyle beraber bugün ilk iş günümdü ne kadar zormuş ama herşey kızım için yapacak birşey yok sahilinde allah yardımcısı olsun bir avazda kurtarsın inş. hepinizi kızlar çok güzel bir duyguymuş evlat sahibi olmak rabbim herkese nasip eylesin inş.

evet süt sağıp bıraktım şirkettede sağıyorum yarın için bizimkisi mamaya başladı ama benide emiyor çok şükür babaannesiyle beraber bugün ilk iş günümdü ne kadar zormuş ama herşey kızım için yapacak birşey yok sahilinde allah yardımcısı olsun bir avazda kurtarsın inş. hepinizi kızlar çok güzel bir duyguymuş evlat sahibi olmak rabbim herkese nasip eylesin inş.

Mamada alıyorsa daha kolay olur tabi bende sağarıım diye düşünüyorum. Ah canım ya Allah bize de bu güzel duyguyu tattırır inş.

selam kızlar günaydınnn :)

huzurcum hoşgeldinnn sefalar getirdin iyi olmana sevindim :)

tesss nerelerdesin kuzum bebişin nasıll kilo aldınmı biraz bakalım merak ediyorum seniii...

esennnn yap artıkın bi bebişşş yine teyze olalım :)

kelebekkk nasılsın oğlun nasıl kendine çok dikkat et kvyi kafana takma bırak ne yaparsa yapsın..

sahillll yazını görünce ağladım valla..korkma inşallah Allahın izniyle bi avazda kurtulucaksın.bol hurma ye ve dua et bende ediyorum senin için..Allah bir an önce kurtarsın canım..

nikiiii merakla bekliyoruz cinsiyetini kuzununnn inşallah testlerinde temiz çıkar canım :)

bende iyiyim kızlar mide yanmam var çok kötü...birde ben sizin kadar sağlıklı beslenemiyorum ama ne yapıyım elimden bu geliyo :(

oğlumun odasını aldık 1 ay sonra getirecekler..park yatagını ve arabasınıda aldık :) alışveriş tam gaz devam ediyor :)

bizzzzzz geldikkkkkk oglusumlaaaaa :)) evet evet teyzeleri tosunum toslagim oluyorrr mallari sermis meydana doktor amcamiz bakk bakk dedi :)nasil aciyor bacaklari gostermeye merakli hahaha allahim bu gunleri gosterdi ya sukurler olsun ikili testimde de hersey gayet iyi uclu ve dortlu yaptirmayacagim dedi doktorumuz yavrumda saglikli sihhatli 1 hafta sonra memlekete gidiyorum baya doktora gitmem artik ohhhhh be kazasiz belasiz atlatiyoruz sukur.

sizlerde ne var ne yok kuzusum uslu annesini uzmuyor 3.5 ay bitecek nerdeyse masallah diyelim.

merhaba canı bebiş çok iyi çok şükür. Yok kız hala dal gibiyim fotoda biraz fil gibi çıkmışım ama elbiseden sanırım:)

başka kim kaldı...

niki oğlan geliyormuş hayırlısı olsun
sahilcan fotolarına bakıyorum seninde kilon çok iyi
tes sende öylesin valla çok yakışmış
huzur iyiim ben canım sağol
kızlar bizde düşünüyoruz da bakalım eylül ekim gibi dioruz
sahil doğum ne zaman merakla bekliyorum minik adaşımın resimlerini.
kelebek kafa sizler nasılsınız canlar bebişler nasıl

Geri