Bizim bebişlerimiz

Yanlış değilse forumda bir kız bir erkek ikiz annesi tek benim ama artık bunu başka hamişlerle paylaşmak bana büyük mutluluk veriyor benim ikizlerim artık abla abi oldu iki yaşındalar darısı tüm hamişlerin sağlıkla hayırlısı ile bebişlerini büyütmelerine bebek isteyen listeninde bir an önce hamişler listesine geçerek listenin dolmasına olsun inş:)

Tek senmisin yahu :D:D Cok ilginc amaa neden baska bir kiz bir erkek annesi ikiz yok dünyada hic yokmu :D:D Aminnn

Tek senmisin yahu :D:D Cok ilginc amaa neden baska bir kiz bir erkek annesi ikiz yok dünyada hic yokmu :D:D Aminnn

tugce sanırım yazdıklarımı yanlış anladın melekler mekanı olarak orada belirttim dünyada tabiki var olmaz olurmu şu ana kadar forum ortamında ikiz doğum yapan ve bir kız bir erkek evlat sahibi benim olduğumu belirttim bundan sonrakiler elbette olacak ki inşallah da temennimiz bu şekilde umarım bu defa doğru anlaşılmışımdır:D:D

tugce sanırım yazdıklarımı yanlış anladın melekler mekanı olarak orada belirttim dünyada tabiki var olmaz olurmu şu ana kadar forum ortamında ikiz doğum yapan ve bir kız bir erkek evlat sahibi benim olduğumu belirttim bundan sonrakiler elbette olacak ki inşallah da temennimiz bu şekilde umarım bu defa doğru anlaşılmışımdır:D:D

Amann saka yaptim yahu ben hahaha tabiki anladim elbette vardir :D:D ama bizim forumda yokkkk lütfen dünyadaki mawi gibi olan anneler bu size son cagrimizdir sizide forumumuza bekliyoruzz :D:D

Geri