Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Sorma yaaa bende cok sabirsizlaniyorum ne zaman gelicekler nazli bebisler

seninkini bilmemde benimkinin hiç gelesi yok son bir hafta kaldı bakalım hanımefendiler ne zaman teşrif edecekler :)
canım bugun kontrolum vardı 1 cm acıklık ve sancım cıktı bu haftalarda pek acıklık olmaz bide ilk gebelik dedi hazır ol dedi heran gelebilir dedi catı muaynesinde catın cok guzel rahatlıkla normal dogum yapabilrsin dedi cok sevindim bu habere :D bebişim de 4084 grm olmus masallah kuzuma :)

canım bugun kontrolum vardı 1 cm acıklık ve sancım cıktı bu haftalarda pek acıklık olmaz bide ilk gebelik dedi hazır ol dedi heran gelebilir dedi catı muaynesinde catın cok guzel rahatlıkla normal dogum yapabilrsin dedi cok sevindim bu habere :D bebişim de 4084 grm olmus masallah kuzuma :)
oh maşallah bebişine cnm ne kadar sevimli olur o doğunca.bende yarın gidicem doktora bakalım ne diyecek geleceğini sanmıyorum kendiliğinden biz dürtücez heralde artık.fazla keyif çattı içerde yeter bu kadar :D

Canmm dogdumu bebis cok merak ediyorum ben dogum yaptim hemde normal :))
gözünüz aydın cnm ALLAH analı babalı büyütsün.doğdu kızım 1 haftalık oldu doğumda tüm bebek isteyenler için çok dua ettim burdaki arkadaşlar için.bende normal doğurdum cnm suni sancıyla başlatıldı 13 saat sancı çektim mahvoldum ama çok şükür normal oldu.senin kendi sancın mı geldi nasıl oldu cnm?

gözünüz aydın cnm ALLAH analı babalı büyütsün.doğdu kızım 1 haftalık oldu doğumda tüm bebek isteyenler için çok dua ettim burdaki arkadaşlar için.bende normal doğurdum cnm suni sancıyla başlatıldı 13 saat sancı çektim mahvoldum ama çok şükür normal oldu.senin kendi sancın mı geldi nasıl oldu cnm?
Benim 40+1 de kendi sancilarim geldi 11. Saat sanci cektim sonra bebis dogdu :)

allah bebeklerinize uzun ömür versin kızlar. ben hala hamile kalamadım. ocağa kadar kendi haline bırakalım dedi doktor. ondan sonra tüp bebeğe bakınıcaz. dördüncü aşılamayıda yaptım ama nafile artık bıraktım umurumda değil diyorum ama öyle değil. her bebek gördüğümde ağlamaklı oluyorum ne yapacağımı bilmiyorum. isyan etmek istemiyorum ama neden diye sormaktan kendimi alamıyorum.

Geri