ayy cok strese girdim yardim

tatlikiz35

Yeni Üye
Üye
ayy cok strese girdim yardim
Kızlar ben adet gordum ama nasil soyliyim 2gun ve kanamam tertemizdi sanki regli degildi ve suan tık yok aksamda test yaptim tek cizgi sabah yapsam fark yapar mi acilede gidemedim yine mi sen derler diye

Canım regliler aydan aya fark gösterebilir. Her zaman aynı döngüde regli olmayız. Sinirsel, stresten ve bir çok nedenden reglinin uzun sürmesi kısa sürmesi ve lekelenme şeklinde olması doğaldır. Ama tabiiki reglin her ay olmadığı gibi olursa nedeni gebelikte olabilir. Bence bir kaç gün daha bekleyip test yap. Olmadı kan testi yaptir. Allah gönlüne göre versin.

Canım regliler aydan aya fark gösterebilir. Her zaman aynı döngüde regli olmayız. Sinirsel, stresten ve bir çok nedenden reglinin uzun sürmesi kısa sürmesi ve lekelenme şeklinde olması doğaldır. Ama tabiiki reglin her ay olmadığı gibi olursa nedeni gebelikte olabilir. Bence bir kaç gün daha bekleyip test yap. Olmadı kan testi yaptir. Allah gönlüne göre versin.
Bugun mugundur neler yasadim sorsan doktora gttim bi karindan ultrasonla bakti bi hormonlara bakti yolladi betahcg siz hamile degilsin dedi kafam takildi

Geri