Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

merabalar herkeze nerden baslıcam bılemıyorum daha ıkı aylık evlı olmama ramen cok mutsuzum.kayınpederım ve kaynanamla bırlıkte oturuyrum esımı cok sevdıgım ıcın kabul ettım sımdıkı aaklım olsa hayatta kabul etmezdım cunku cok zor aynı evde oturmak hıc bı ıstedıgınızı rahatca yapmıyosunuz kayınvalıdemle kayınpederım hıc bısıyıme karsmıyolar ama yınede olmuyo herseyım butun esyalarım alınmasına ragmen eve alısamadım duvarlar uzerıme uzerıme gelıyor gıbı oluyor esıme ayrı eve cıkalım dıyrum bu ev bızım dıyor evı unut hep beraber kalcagız dıyor ben ıkı ay katlanmadım bır omuru dusunemıyorm bıle esımı baka eeve cıkmaya nasıl ıkna edebılırım gercekten kaynana ve kayınpeder sekerde olsa ev ev ustunde olmuyo olmazda boyle yanlarında rahatca yemek bıle yıyemıyorm lavoboya gdemıyrum patlamak uzeyım ne yapcagımı bılmıyorm hergun esımle tartısıyoruz buyuzden allah sabır versın butun bırlıkte otranlara bana versın ıns kafanızı sısırdım kusara bakmayın...

Merhabalar ben yeni katiliyorum araniza evlendigim ilk senesi ayriydim bu arad saglikciyim ve calisiyordum sonra kaynanamin apartmaninda bi ev cok uygun fiyata satiliyormus bize haber verdiler ben esimle konuştum tasinmak istemiyorum diye bu arada esim annesine babasina tapiyor neyse gittik gorusmeye benim pek yanasmadigimi gorunce desilerki simdi alin borcunuz bitsin sonra satip yeni alirsiniz yemeyinizide ben yaparim masrafiniz olmaz tasinmaz olaydim 6 senem bitiyor hala ayni evdeyim kayimpederim herseyimize karisiriz giydigim kiyafete kadar enson sifir kol gomlek giydim diye sokaga cikmama izin vermedi tabi kabul etmedim tartistik bi arada eşim ne mi yapiyor babasino usul usul dinliyor 2 cocugum var onlar olmasa simdiye bosanmistim ne yapacagim bilmiyorum

kızım 5 aylık nişanlı ve kaynanasıyla oturmayı kabul etmiş çok üzgünüm çok ben o evlenince tek kalacağım ama asla damatla birlikte oturma isteği yapmam ...çünkü ben kendi annemle birlikte oturdum çok sıkıntısını çektim onlarında çekmesini istemiyorum :(

Arkadaşlar hepinizin yazdiklarinizi okudum allah YARDIMCINIZ olsun diliyorum bende altli ustu oturuyorum ilk aylarda herşey güzeldi sonradan tartışmalar oldu aslında kaynanam kotu biri değil kayinbabamda öyle ama herşeye müdahale ederler kayinbabam mesela yasda ilerledikçe cocuklasiyorlar nazlaniyorlar benden is temizlik fln beklemiyorlar ama arada gorumcelerim laf sokuyor tek dertl kieri hep yanlarinda olalim birlikte yiyelim içelim 2 gün yukari cikmasan niye gelmesin gitmesin bende fazla cikmak istemiyorum çok karisiyorlar diye olmuyor ama kizlar bize ev yapilacakti kim bilir ne zaman yapilir

Bende ayni dertten muzdaribim 9 senedir kayinvalidemle oturuyorum sinirden guatr-oldum cok mutsuzum sanki yabanci evde oturuyo gibi diken ustundeyim biktiiiiiiiiiiiiim imdaaaaaaat

ben 7 aydır Evliyim kocamla ailemin rızası olmadan evlendim onlar da hemen düğün yapın dediler aceleye geldi ev açamayız şimdi rahat rahat evimizidüğünden sonra yaparız dedi kocam. Mecburen kabul ettim babası yok bütün Kardeşleri evli bi tek annesi var burda bizde onunla oturuyoruz. evlendikten iki ay sonra ben memleketime gittim çeyiz hazırlığı yapacaktım kocam bana annemle oturcaz evi değişmiyoruz kabul ediyorsan gel etmiyorsan gelme dedi daha yeni evlenmişiz duyulsa millet ne der arkamdan diye mecburen geri döndüm. Bu ev bizim annemi yalnız bırakamam burda kalcaz dedi. Kadın iyi kadın birşeye çok karışmıyor karışıyor da ben duymazdan görmezden geliyorum susuyorum ben çalışıyorum işten gelince yemek falan yapmış oluyor ama onun dışındaki bütün işleri ben yapıyorum tatil günlerimde evi havaya kaldırıyor temizlik yap der gibi herkes bu kadını çok iyi diye över sürekli ama bana Batıyo ayrı eve çıkacak durumumuz da var üstelik alttaki ev de bunların yine aynı apartmanda olacaz ama ben kendi evim kendi seçtiğim eşyalar kendi perdelerim kendi halılarım olsun istiyorum kadının kızları en iyi evlerde en iyi imkanlarda yaşıyor ama bana bunu Layık görüyorlar yeni yatak odası bile alınmadı kocamın eski Odasında eski yatağındayız. Delircem artık katlanamıyorum kocamla aram zaten hiç iyi değil o da evliliğe alışamadığonı söylüyor başbaşa kalamıyoruz cinsellik Sıfır hiçbir yere gitmiyor kadın gitse de akşam olmadan Dönüyor sinir şey nefret ediyorum nefret ediyorum bi de arada bana kızlarını övüyor E sen benden uzak ol da bi ben de Yaparım aynısını dayanamıyorum delircem nolur fikir verin ben kocama yemek yapmak istiyorum acaba bugün ne pişirsem diye düşünmek istiyorum bakınca ne kadar Küçük isteklerim var ama şu an bunlardan başka bi isteğim yok bu Ev benim değil

Esımle kacarak evlendım. 6 aylık evlıyım ve esımın aılesıyle bırlıkte yasıyoruz. Kactıktan 20 gun sonra dugunumz oldu ve daha o 20 gunde kendılerını tanımaya basladım herseyı onlar bılır herseyın ıyısını onlar yapar bılmedıklerı hıc bsy yok gıbı davranıyorlar. Esımle sureklı kavga edıyoruz ben ayrı evde oturmak ıstıyorm ımkanımzda var esımın aldıgı bır ev var kredısını oduyor esyalarımz yok bn calısmıyorm evet cok zor olucak ama ımkansız degıl esımın maasından elımızde kalan 600 lıra fln ben sımdı esyalarımızı alıp yavas yavas odeyp borclar bıttıgınde de evımıze yerlesmeyı ıstıyorm 6 aydır sureklı ne yapmam gerekıyorsa herseyı yaptm kavga grultu aklınıza ne gelıyorsa en son bır sıtede tatlı dılın yılanı delıgınden cıkaracagını yazan bır yazı okudm ve 2 3 haftadır esımle hıc br sekılde tartısmıyorm onlar ne kadar kotu seyler soylesede ben esıme bunu uzuntulu bır sekılde anlatıyorm kızgın degıl bu cabamda galıba sonuc bulmaya basladı bu gun yasadıgımz br olayı ornek vererek anlatıym esım 12 de ısten geldı sabaha kadar tv ızledık bırbırımıze vakıt ayırdık gnlunu hos tuttum ve uyudugumzda saat epeyce gec olmustu kalktıgımda saat 12 olmustu kaynanam ve kayınpederım bırlıkte kahvaltı edıyorlardı bana kalkmasaydınz dıye br kelıme kullandı kaynanam bende hıc cevap vermedım esımın kahvaltıya ıstedıgı patatslerı symaya basladm arkamda soylenıyorlar agzımı acıp bsy demedm esımı uyandırmaya odamıza gttım ve suratım bırazcık asık ama ona trıplı gıbı degıl opup koklayp defalrca sevdıgımı syleyerek uyandrdım neyın var vs dıye sordu hemen anlatmadım kahvaltımızı ettık ben bulasıkları yıkarken tekrarladı bende tatlı bır dılle askım hep laf syluyo ben gece senınle ılgılenıp 2 3 saatlık uyku uyuyup kalkıp onlara nasıl kahvaltı hazırlıyım bana mhtacta degıller herseylerını ypabılıyolr nedn byle davranıyolr anlamıyorm ve bnları neden bana soyluyorlar sana hc bsy yokms gbı davranıyolr dedım esımın dedıgı seyde su kı ; az kaldı askım azıck daha dayan ben bılıyorm yapıcagım seyı sen yeter kı benm sozumdn cıkma laflarının ustune laf syleme benım arkamda dur :) tatlı dıl gercekten yılanı delıgınden cıkartıyo sızede tavsıyem bu bence her anlamda eslerınızın gonlunu hos tutun kocaman kadın gbı degıl onlara ıhtıyacı olan kucuck bı cocuk gıbı davranın :) ben buna devam edıcm ve gercektn esımın dusuncesı ayrı ev ıse evımıze cıktıgmda tekrar yazıcm sıze :)

Geri