Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

Elfida bende pko var ben asilama olduktan sonra ohss hastalığı na yakalandim karnimda ve rahimden su aldirdim defalarca ilk once ikiz denildi 1 ay sonra birinin kalp atisi yok denildi digeride dustu zaten doktor saglikli degil di bebegin dedi cok zor gunlerdi cocuk patolojiye gitti arastirdilar bende iltihap varmis tek neden bu gunlerce agladim patoloji ye giden bebekler tibbi atik olarak atiyomus bunu ogrendim gun lerce agladim cocugum hst kaldi diye olmadi elimden duadan baska bisey gelmiyo sali 2.asilamaya basliyorum hayirlisi canim sende anlat biraz destek olalim birbirimize
Çok gecmis olsun canim, çok üzgünum. Ne kadarlik evlisin ve ne kadar dir bebek istiyorsun ?
Benimde olmuyo bi turlu. Zamani mi gelmedi acaba diyorum. Allah yardimcimiz olsun insaallah.

Merhaba arkadaşlar bende yeni yazıyorum bugün ikinci aşılama mi oldum ilki tutmadı bunda da negatif sonuç alcam diye çok korkuyorum ikinci aşılama nin tutma şansı nedir sizce bilen varmı yada ikinci aşılması tutan varmı arkadaslar

Merhaba arkadaşlar bende yeni yazıyorum bugün ikinci aşılama mi oldum ilki tutmadı bunda da negatif sonuç alcam diye çok korkuyorum ikinci aşılama nin tutma şansı nedir sizce bilen varmı yada ikinci aşılması tutan varmı arkadaslar
Hosgeldin canim, herhangi bi sikintiniz yoksa asilama tutar büyük bir sansla insaallah. Ama sikintiniz varsa isler degisir canim. Gereken tüm testleri yaptiniz mi ? Boşuna beklememis olursunuz canim. Insaallah bebegin tutunur hayirlisiyla.

Selam hanımlar,kimse varmı bilmiyorum lütfen bana yardım edin,ayın 22 nde aşılama yapıldı 11. Gün kanda test yapıldı, sonuç negatif dr çok üzüldü ve tüp bebek Tedavisi için yönlendirdi bugün 16. Gün yani adet dönemim 6 gün geçti fakat hala olmadım kafam çok karışık :((((

Selam hanımlar,kimse varmı bilmiyorum lütfen bana yardım edin,ayın 22 nde aşılama yapıldı 11. Gün kanda test yapıldı, sonuç negatif dr çok üzüldü ve tüp bebek Tedavisi için yönlendirdi bugün 16. Gün yani adet dönemim 6 gün geçti fakat hala olmadım kafam çok karışık :((((
Canim adetin 16.Ci günü ise henüz cokkk erken. Yok asilama nin 16.Ci günü ise ve hamile degilsen eger bugün yarin adet olursun. Progestan kullandiysan, o biraz geciktirir adeti. Istersen sabah yine bi test yap evde. Ama cok fazla bisey bekleme, sadece için rahat etsin diye..

Canım aşılama nın 16. Günü 11. Gün test yapıldı adet 6 gün gecikti ,bugün evde test yaptım test alaş bulaş bişey oldu anlamadım :( aşılama nın 11. Günü test yanılmış olabilirmi aşılama dan sonra 5 er gün ara ile düşüğü koruma iğnesi yapıldı onun dışında hiç ilaç kullanmadım hiçde gecikmezdi ilk aşılama da 1 gün önce adet görmüştüm :( ilk defa gecikti

Geri