Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

Bu devlet zaten 5 para etmez rapor veriyorlarmis ne doktoru ne sekreteri bilgi vermiyor simdi bekliyoruz sadece klomenle hamile kalan cok insan var ve insallah benimde oyle olur. Catlamaya yakindi yumurtam ve dilerim allahtan hamileyimdir ve isteyen herkese versin cok zor bu tedavi suresi

Hiç dikkat etmedim ama o igne burda fransada en fazla 50€ dur. Türkiyede en fazla 200 tl olmasi lazim, Hade bide iki yüz ithalat desek , toplam en fazla 400tl olmasi gerekir. Yanii ben maximumu varsayarak soyluyorum. Ama kesinlikle 1500tl olamaz ,imkansiz bu. Size bir tavsiyem var , (bimer )e dilekce yazin internet den .Orda sehrinizi eczaneyi ve ilacin satis fiyatini yazarak sijayette bulunursaniz aninda icabina bakarlar. Not: bimer = basbakanlik iletisim merkezi.
Bide cimer var, oda CB iletisim merkezi.
Hukumet internet sitesi kurdu, insanlar istek arzu dilekce ve sikayetlerini bildirsinler diye. Ben daha önce bir konuda yazdim ve inanin bana aninda yanit verdiler ve gerekeni yaptilar.
Siz sessiz kalmayin bir sorun olunca hakkinizi arayin.

Bu devlet zaten 5 para etmez rapor veriyorlarmis ne doktoru ne sekreteri bilgi vermiyor simdi bekliyoruz sadece klomenle hamile kalan cok insan var ve insallah benimde oyle olur. Catlamaya yakindi yumurtam ve dilerim allahtan hamileyimdir ve isteyen herkese versin cok zor bu tedavi suresi
Yanlis dusunuyorsun canim, ben fransadayim ve sana yemin edebilirim ki tr deki saglik seviyesi fransada bile yok. Yanii tr saglikta gerçekten çok ilerde. Ama ne yazikki insanlarimiz da cok Serefsizler var ve haram yemekten hiç cekinmiyorlar. Hastanedeki hemsire veya gorevli yakin eczaneyle anlasiyorlarmis, ben sana musteri yolliyim sen bana ayda su kadar ver... Ama insanlar buna dikkat edip, baska eczaneye gitseler daha ucuza ilac alirlar .Bakin burda fransada da , eczaneler kendi kar payini koyuyorlar. Ayni ilaci iki ayri eczaneden birinde 20€ ya digerinde 30€ ya buluyorum, tabiiki nerde ucuzsa ordan aliyorum .

Hiç dikkat etmedim ama o igne burda fransada en fazla 50€ dur. Türkiyede en fazla 200 tl olmasi lazim, Hade bide iki yüz ithalat desek , toplam en fazla 400tl olmasi gerekir. Yanii ben maximumu varsayarak soyluyorum. Ama kesinlikle 1500tl olamaz ,imkansiz bu. Size bir tavsiyem var , (bimer )e dilekce yazin internet den .Orda sehrinizi eczaneyi ve ilacin satis fiyatini yazarak sijayette bulunursaniz aninda icabina bakarlar. Not: bimer = basbakanlik iletisim merkezi.
Bide cimer var, oda CB iletisim merkezi.
Hukumet internet sitesi kurdu, insanlar istek arzu dilekce ve sikayetlerini bildirsinler diye. Ben daha önce bir konuda yazdim ve inanin bana aninda yanit verdiler ve gerekeni yaptilar.
Siz sessiz kalmayin bir sorun olunca hakkinizi arayin.

Tek birtane igne fiyati degil ki zaten iki igne fiyati baska bir igne yazacak eger gebelik elde edilmezse. O igneyede rapor cikartiliyormus iki kere bakalim hersey kader kismet. Ama benim anlamadigim bu igne bu kadar sart mi kii benim igneyi vurulmam gereken tarih 13.07.2015 idi fakat alip vurulamadim ve ertesi gun doktoruma soyledim oda bu ay gecikirsen gel dedi pek ilgilenmiyo ayda sadece 2 kez gittim bi klomen icin ilac verdi birde yumurta boyutu icin onun disinda cagirmasi gerekirken sadece gecikirsen gel dedi baska hic birsey yok .. Bu yuzden devlete kiziyorum ozelde ise para tuzagi bu devirde cok ama cok zengin olman lazim

Tek birtane igne fiyati degil ki zaten iki igne fiyati baska bir igne yazacak eger gebelik elde edilmezse. O igneyede rapor cikartiliyormus iki kere bakalim hersey kader kismet. Ama benim anlamadigim bu igne bu kadar sart mi kii benim igneyi vurulmam gereken tarih 13.07.2015 idi fakat alip vurulamadim ve ertesi gun doktoruma soyledim oda bu ay gecikirsen gel dedi pek ilgilenmiyo ayda sadece 2 kez gittim bi klomen icin ilac verdi birde yumurta boyutu icin onun disinda cagirmasi gerekirken sadece gecikirsen gel dedi baska hic birsey yok .. Bu yuzden devlete kiziyorum ozelde ise para tuzagi bu devirde cok ama cok zengin olman lazim
Canim boşuna kiziyosun dr.una çünkü ne gerekiyorsa yapmis zaten. Once klomen vermis sonra da igne vermis, yumurta takibi de yapmis. Ee gerisi de allah à kalmis yani doktorun daha fazla yapabilcegi bisey yoktu ki. Bekleyip gorceksin. Yarin veya cum'a günü test yapabilirsin. Gebelik varsa cijacaktir ins.

Ama yumurta catlamis mi yada herhangi birsey umarim gebelik olmustur benim icin dua edermisiniz ve isteyen herkese allah bu annelik duygusunu yasatsin

Aamiinn Aamiinn insaallah.. Canim çatlamiş mi diye bakamazlar zaten çünkü, dol tuttuysa sonrasinda ultrason cok riskli olur bence çünkü burda da sonrasinda bakmiyolar sadece adet gününu bekle, adet olmazsan ara diyorlar.

Hamilemiyim degilmiyim kestiremiyorum benim normalde adet tarihim yaklastiginda goguslerim davul gibi siser ve cok acirdi simdi ne sislik var ne aci sadece uclari cok aciyor o kadar. Kasiklarimda ince ince batma var atesim bi anda tavan yapiyo ter basiyo yemek yiyemiyorum ve adetime daha 5 gun var. Ben ne yapicam onuda bilmiyorum bana yardimci olurmusunuz bu klomenle hamile kalanlar ve belirtileri neler

Geri