Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

Ben 8 aylık evliyim adetimi tam günümde oldum ama reglimin 2 günü pembee gelmeye başladı bu ne anlama gelir lütfen acil cevap verirmisimz

tabiki doktor en doğrusunu bilir canım ama hamilelik öncesinde vücut kendini hazırlamaya başladığından adet günü geri kayabiliyormus. Şahsen benim öyle oldu bu ay. Ama tabi neler oluyor .farklı bir durum da olabilir Allah gönlüne göre versin inşallah

Doktorda aynısını dedi vucut kendini hamilelige hazırladıgı içiçn gunun önce geliyodur dedi bi sorun yok dedi beklemedeyim allahım hayırlı evlatlar nasip etsin bana ve isteyen herkese

kizlar lütfen yardimci olun adetim daha 1 hafta varken bir hafta erkn geldi ilk gün acik renkde kanamam oldu pedi doldurmicak sekilde 2 gün bitti normalde 5 gün sürer 3 gün koyu kahverengi camur gibi akintim oldu peceteye sildikce görüyodum 7 aydirda bebek icin ugrasiyorum bu durumu yasayan varmi??

Merhabalar

Temmuz un 19un da iliskiye girdik, hamile kalmayi planliyordum. Son 2-3 gundur kasiklarimda agri , yorgunluk, zaman zaman mide bulantisi ama sabahlari degil ve cok sik degil ve asiri yeme istegim oluyor. Bugun regl oldum 30 temmuzda yani, kasiklarimda hala hafif bir agri var. kanamam asiri degil. Benim sorum kanamam bittikten hemen sonraki gun ya da kanama devam ederken kan testi yaptirabilirmiyim, yaptirirsam dogru sonuc alabilir miyim? boyle bir durumda hamile olma riskim var midir dersiniz?

Merheba beyza hanim lutfen cevap yazin.simdiden tsk.ben normalde ayin 24u hastalanirdim.ayin 24u benden kahfemsi rengte lekeler oldu 3 gun surdu sonra 28i pembemsi rengte akinti geldi sonra arkasiyca kahfemsi lekeler olustu.6 gun gecti idrar testi yaptim neqativ cikti kafayi yiyicem.ne Zaman belli olur Kanda yapsam belli olurmu gebe oldugum

Merheba beyza hanim lutfen cevap yazin.simdiden tsk.ben normalde ayin 24u hastalanirdim.ayin 24u benden kahfemsi rengte lekeler oldu 3 gun surdu sonra 28i pembemsi rengte akinti geldi sonra arkasiyca kahfemsi lekeler olustu.6 gun gecti idrar testi yaptim neqativ cikti kafayi yiyicem.ne Zaman belli olur Kanda yapsam belli olurmu gebe oldugum

Merhaba her lekelenme gebelik lehinedir diye bir şey yok.Rahim kaynaklı bir sorun olabilir.Hekime görünüp muayene olmanızda fayda var.

Merhaba arkadaslar ya ben gunumden 7 gun gectim ama dun oglen cok hafif bi kanamam oldu bugunde oyle kanamam gecen ayki kanamamdan cok farkli acik renkte.acaba ustune goruyo olabilirmiyim.

Geri