merhaba arkadaşlar ben de hamile kalmak için progestan kullanıyorum progesteron hormonu rahimi hamileliğe hazırlayarak hamile kalmaya yardımcı olur progesteronun düşük olması hamile kalmayı zorlaştırıyor bu yüzden kullanılıyor bu ilaç ayrıca zaten hamile kalırsanız düşüğe karşı koruma amaçlı aranızda aşılama yaptıran var mı?

ewt progestani bende dusuk tehlikesi icin kullanmistim ama vajina yoluyla kullandim bu sayede acayip vajinayi daralttiginada sahit oldum daha sonra ilaci bu yonde kullanmaya basladim ;)

Merhaba
Yumurtlama gunu testini iki ay kullandim yumurtlama adetin 14.gunu cikti. Ama bu teste uyarak hamile kalamadim. Gecen ay 9.gun olan denemeden hamile kaldim. Biliyorum cunku baska deneme olmadi. Denemek icin testin soyledigi gunu beklemeyin. 7-8. gunden itibaren iki gunde bir deneyin. Rabbim hepimizi yavrularimiza kavustursun insallah. amh degerim 0.20 Bazi doktorlar artik mumkun degil demislerdi. Umudunuzu kesmeyin.

merhaba arkadaşlar ben de hamile kalmak için progestan kullanıyorum progesteron hormonu rahimi hamileliğe hazırlayarak hamile kalmaya yardımcı olur progesteronun düşük olması hamile kalmayı zorlaştırıyor bu yüzden kullanılıyor bu ilaç ayrıca zaten hamile kalırsanız düşüğe karşı koruma amaçlı aranızda aşılama yaptıran var mı?

Bir tane düşük yaptım. Gecikme oldu hamileyim diye doktora gittim. Ultrasonla baktı yok. Kan tahlili yaptı yok. Bana bu ilacı verdi. 10 gün günde 1 defa tok karnına dedi. İçince ellerimde kollarımda karıncalanma ve gözümde bulanıklaşma oluyor.

Merhaba bende suan kullanıyorum 15 haftalik gebeyim bu sabah lekelerim olduğunu gördüm ve çok telaşlandim eşimle birlikte kadın doğum uzmanına gittik altan baktı şükür bebeğin kalp atışları var dedi
progestan ve vitamin verdi ağız yoluyla pek faydali olmaz dedi zaten daha onceden kullanmıştım çok fena uyku sersemlik yapıyor.İnş burdaki tüm arkadaŞlar istedikleri şeylere ulaşır ....

Merhaba bende suan kullanıyorum 15 haftalik gebeyim bu sabah lekelerim olduğunu gördüm ve çok telaşlandim eşimle birlikte kadın doğum uzmanına gittik altan baktı şükür bebeğin kalp atışları var dedi
progestan ve vitamin verdi ağız yoluyla pek faydali olmaz dedi zaten daha onceden kullanmıştım çok fena uyku sersemlik yapıyor.İnş burdaki tüm arkadaŞlar istedikleri şeylere ulaşır ....

Bnada yni vrdi doktorum bnmde pcos ve adet duzensixligim var ayni zmnda çocuk da istyrm onn icndr gcrli olck hralde

Geri