Başak Burcu Erkeğini Etkileme Yolları

Bir kova bayani olarak ilk kez bir basak dikkatimi cekti.çok tatli eşek napicam bununla bilmiyorum.ama icimde beni çok mutlu edecekmiş gibi bir his varhadi hayırlısı bakalım

Evet o bir başak erkeği bende balık kızıyım 4 aydır birbirimizi seviyoruz bana defalarca çıkma teklifi etti hepsine Hayır diyince sakayı zaten dedi. Artık dayanamadım ilk adımı ben attım ve o 1 haftadır benim. Burda yazan hersey onun özelliği :)

Bende aşık oldum bir başak burcu erkeğine (22 eylül) ama biliyorum itiraf edemiyo ben etmiştim bilmiyorum demişti yine utanmıştlı ama sorna tamam dedi bunda biraz so ra başka kızla çıkçakmış ? ee siz diyosunuz ilişkisine sadıktır. böyle şey olmaz ya

Benim sevdiğim çocuk da Başak burcu. Ben ona 4 ay önce açılmak zorunda kaldım, beni buna çok zorlamıştı. Kendisi de bunu anlamış zaten. Bana beni sevmediğini söyledi ama ne zaman aynı ortamda bulunsak gözgöze gelip duruyoruz.Çok değişik yapıda bir insan. Tüm olanları onun yakın arkadaşlarından birisine anlatmıştım, o bile sevdiğim çocuğun ne yapmaya çalıştığı anlayamadı. O da bana sen çok değişik birisin demişti. Aslında çok uyumluyuz ama o çok rahat bir insan olduğu için serbest takılmak istiyor. Ben ise Terazi burcuyum, kendim de rahat takılmayı severim ama aşırı kıskancımdır da. Belki de bu yüzden benimle yapamayacağını düşünüyor.

aynen basak erkegi tam bir inatci soylemiyolar ona once ben soylemistim simdi zaten cok mutluyuz nazar degmesin basak erkegini seviyosaniz eger kaybetmekte istemiuosaniz ona sevdiginizi soyleyin

başak erkeğine en iyi giden burç boğa kadını.çünkü dırdırına karşı çelikten bir zırh taşıyor bu konuda.başak için ömür yenmeye değmiyor.kendi kendini yesin.

Bende bir başak erkeğinden hoşlanıyorum. Gittigim spor salonunda yardımcı antrenör bakışıyoruz ve bana bakıp gülümsüyor yanıma gelip hareket gösterme bahanesiyle sarılıyor ve ilk defa ben bi erkekle böyle yakınlaşıyorum ondan cok hoslanıyorum bi kac defa ben mesaj attım konustuk bana ilişkilerinde ciddi olmadgnı gönül eglendrdgni söyledi baya üzüldüm daha sonra seninle gönül eglendrmyrm dedi bnde bu iyi biseymi dedim evet dedi simdi pek konusamıyoruz sadece uzaktan gülümsüyor bana ne yapmalıyım?

Bende bir başak erkeğinden hoşlanıyorum. Gittigim spor salonunda yardımcı antrenör bakışıyoruz ve bana bakıp gülümsüyor yanıma gelip hareket gösterme bahanesiyle sarılıyor ve ilk defa ben bi erkekle böyle yakınlaşıyorum ondan cok hoslanıyorum bi kac defa ben mesaj attım konustuk bana ilişkilerinde ciddi olmadgnı gönül eglendrdgni söyledi baya üzüldüm daha sonra seninle gönül eglendrmyrm dedi bnde bu iyi biseymi dedim evet dedi simdi pek konusamıyoruz sadece uzaktan gülümsüyor bana ne yapmalıyım?
niyetini anlatmış işte daha ne desin öyle deyip öyle olmasaydı muhabbetiniz devam ederdi.o sadece kazanova o kadar gerisine kısaca gtü yemiyor.onu ifade etmek istemiş.

Bana beniçok sevdiğini söyledi sadece bazen durgun ve çekingen oluyorlar ama siz ne kadaş eğlenceli ve neşeli olursanız onu etkiniz altına alırsınız çok fazla takılmayın rahat olun başak erkeği genelde zaten ciddi ve sevecendir birde titizdir

Geri