Altını Islatan Çocuk İçin Okunacak Dua

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Altını Islatan Çocuk İçin Okunacak Dua

Altını Islatan Çocuk İçin Okunacak Dualar Altını ıslatan çocuklara şifalı dualar

Bu konu altını ıslatan çocuklar için okunması gereken dua bilgilerine yer vermektedir.

Eğer çocuğunuz sürekli altını ıslatıyorsa ve bu durumdan nasıl kurtulacağınızı bilemiyorsanız öncelikle çocuğunuzu bir uzmana götürürük alt ıslatma nedenini araştırmanızı öneriyoruz.

Eğer herhangi bir sağlık problemi yoksa ve alt ıslatmaya devam ediyorsa çocuğunuz o zaman yer gök dua üzerine diyerek sizlere altını ıslatan çocuklar için okunacak duayı paylaşıyoruz.

idraryolu-enfeksiyonu2-7001.jpg

Bismillahirrahmanirrahim, min Muhammedin resulillahin-nebiyyil-ummiyyil-hâşimiyyil-medeniyyil-ebtahiyyit-tehâmiyyi, sallallahu aleyhi ve Alihi ila men hezared-dâre minel-ummâr. Ammâ badu feinne lenâ ve lekum fil-heyâti sieten fein yekun fâciren mugtehimen ev dâiye heggin mubitilen ev men yuzil-vildâne ev yufzis-sibyâne ve yubkîhim ve yubevvilhum alel-firâşi felyetevesselu ilâ ashâbil-esnâmi ve ilâ ebedetilevsâni velyehlu an eshâbil-gurâni fî cevârir-Rahmâni ve mehâziş-şeytâni ve an eymanihumul-ferâru ve sallallâhu alâ Muhammedin ve Âlih.

Ben 7.sınıfa geçtim ve altımı ıslatıyorum.allah rızası için sesimi duyun. Bu sebebten hiç bir yere gidemiyorum

bende 6. sınıftayım hala altıma yapıyorum ve çok utanıyorum:18:

Geri