hamile kalma olasılıgım nedir ?

ikra90

Yeni Üye
Üye
hamile kalma olasılıgım nedir ?
arkadaslar aranıza yenı katıldım. son adet tarıhım 10 subat 2016 24,25 yumurtlama gunum 19,21,23,25 te cınsel ılıskım oldu. 8 ,9 ocak adet olmam gerekıyordu olmadım su an 3,4 gunluk bır gecıkme soz konusu fakat dun beta hcg yaptırdım sonuc 1,2 gebelık yok. benım durumumda olup daha sonra hamıle kalan varmı bı hafta sonra falan yukselmesı olası bır durummudur? hamılelıge daır hıc bır belırtım yok sadece yorgunluk uyku halı var ve bas agrım sebebı bumudur bılemıorum.

Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun.Geç döllenme gibi durumlarda değer geç ilerleyebilir.Mensinizi olmazsanız şayet 3 gün sonra hcg testini tekrarlayın,sonuca göre hekime görünün.

Selamun aleykum arkadaslar size birsey soracaktim ben sekiz aylik evliyim ama esimden ayri yaşıyorum sehir disinda okuyorum gecen cuma gunu yani on sekiz martta esimin yanina geldim normalde yirmi uc martta adet olmam gerekiyordu ama olmadim sadece belimde asiri bir agri var sizce hamile olabilirmiyim bu kadar kisa sürede hamile kalmis olabilirmiyim

Biz sevgilimle iliskiye girmedik sadece oral yaptik ardindan opustuk benim agzimda eger zevk suyu varsa onun agzina gecip vajinami yaladiginda hamile birakmis olabilir mi adetime 18 gun falan vardi su an iliskinin ustunden 8 gun gecti cok korkuyorum kasigimda agri var ama tam kasik mi bilemiyorum da sol uyluk kemiginin 2 3 parmak alti tam bacaklari birlestirince cizginin basladigi yer psikolojik de olabilir yardimci olun lutfen sabahtan aksama kadar agriyor ama bu agri 2 ay kadardir falan var baska bir sey de olabilir

Gebelik testleri gecikme olunca yapılır ve doğru sonuç verir.Gecikmeniz henüz yok.Beklenen menste en az 3 günlük gecikme olursa yaparsınız.

18 yasimi doldurdum 19 yasimin icerisindeyim kanda gebelige baktirsam sonuclari ailemle paylasilir mi gizli mi kalir bekarim cunku ogrenmemeleri gerek bi hata ettim birlesme olmasa bile :(

Merhaba ; Sizinle ilgili kimlik bilgileriniz sisteme kayıt edilirse 3. kişilerle paylaşılmaz.Kan testi yapmanıza gerek yok.İki tane hassas testler den alıp testi yapabilirsiniz.

Biz sevgilimle iliskiye girmedik sadece oral yaptik ardindan opustuk benim agzimda eger zevk suyu varsa onun agzina gecip vajinami yaladiginda hamile birakmis olabilir mi adetime 18 gun falan vardi su an iliskinin ustunden 8 gun gecti cok korkuyorum kasigimda agri var ama tam kasik mi bilemiyorum da sol uyluk kemiginin 2 3 parmak alti tam bacaklari birlestirince cizginin basladigi yer psikolojik de olabilir yardimci olun lutfen sabahtan aksama kadar agriyor ama bu agri 2 ay kadardir falan var baska bir sey de olabilir
Oral ne ya ?kusura bakma ama sevgilinin kendi keyfi icin seni kullanmış hamile kalmazsin korkma ya korkuyorsan yapma böyle şeyler yazik be evladim herseyi biliyorsun ama hamile kalmayacağını bilmiyorsun buda ayrı bir muamma

Geri