Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Ben birini seviyorum. Daha 14 yaşındayım. O beni hiç görmüyor. Ama duygularımı kağıda dökebiliyorum. Ben ilk defa bir erkek için ağladım. Belki küçüğüm ama sevdiğimi hissediyorum. Belki de sadece ergenlikdir. Ben onu 4 kez rüyamda gördüm. Birincisinde bana gülümseyip ensesini kaşıyordu. Ikincisinde şarkı söylüyordu. Üçüncüsünde yüzüme bakmadan gidiyordu. Dünkü gördüğüm ruyada ise siniftaydik herkez bir kağıda telefon numarasını yazıyordu. O da oradaydı. Telefon ile kağıdı çekmek istedim ama tek gördüğüm bir 0 rakamıydı. Sonra uyandım. Onu gördüğümde kalbim hızlı atmıyor. Ama sevdiğimi hissediyorum. Onun icin ağlıyorum. Endişeleniyorum. Kötü laf ettiğinde bana yuzumdeki gülümsemem solmuştu. Sevgilisi olduğunda bütün hayallerim yıkılmıştı. Ben onunla evlilik hayalleri bile kurmuştum. Sayfalarca duygularımı dökmüştüm. Arkadaşımdan bile kıskanıyorum. Sizce benim ki ergenlik takıntısımı yoksa aşk mı?

Merhaba ;

Sevgilisi olduğunda bütün hayallerim yıkılmıştı. Ben onunla evlilik hayalleri bile kurmuştum. Sayfalarca duygularımı dökmüştüm. Arkadaşımdan bile kıskanıyorum.

Aşk ,daha çok yetişkinlere ait his gibi algılansa da çocukluk dönemin den itibaren gelişen bir duygudur.Karşı tarafa duyduğun hisler normal.Bu yaşlar da tutkuyla sever ,ulaşılmaz görür onsuz yapamazsın.Onu gözün de çok büyütürsün.Cümlelerin aşık olduğunu gösteriyor.Henüz çok gençsin hayatına birileri giricek ve çıkıcak .Kafan da sadece çok büyütme ve takıntı haline getirip kendini hırpalama.

seninki aşk ama onun sevgilisi varmış baksana bende aşığım bana bakıyor ama bana açılamıyor neden acaba bende bunu merak ediyorum

Merhaba ;

Sevgilisi olduğunda bütün hayallerim yıkılmıştı. Ben onunla evlilik hayalleri bile kurmuştum. Sayfalarca duygularımı dökmüştüm. Arkadaşımdan bile kıskanıyorum.

Aşk ,daha çok yetişkinlere ait his gibi algılansa da çocukluk dönemin den itibaren gelişen bir duygudur.Karşı tarafa duyduğun hisler normal.Bu yaşlar da tutkuyla sever ,ulaşılmaz görür onsuz yapamazsın.Onu gözün de çok büyütürsün.Cümlelerin aşık olduğunu gösteriyor.Henüz çok gençsin hayatına birileri giricek ve çıkıcak .Kafan da sadece çok büyütme ve takıntı haline getirip kendini hırpalama.

Arkadaşlar merhaba lütfen yanıt verirseniz sevinirim. Bir çocuk var ( erkek ) benle diğer kızlardan daha çok ilgileniyor . Baş başa kalıyoruz. Bi keresinde ben onu dövüyordum en son sıaraya oturmus beni itti üstüne düşüyordum diğer arkadasları ikimizin elini öpüp hayırlı olsun diyorlardı. eskiden bilgesayar odamız vardı herkzin bilgesayarı olmasına ragmen yanıma gelıyordu birlikte gtaa oynuyorduk ( diğer arkadaslarıda online birrlikte oynuyrlsar ) Derste hep bana bakıyor. .... Bi gün benim arkama oturdu ve bana kraliçe dedi durup dururken ... daha çook trilyonlarca var mesela benim ayıcıklı şapkamı alıp kendi evine gidiyodu resmen onun evine gidiyodum bunlar gibii. Nolur cevap verin çok acıyor içim yanıyor :(

Elbette ki hal ve hareketleri buna en açıklayıcı rehber olur. Onunla ilk tanıştığım halini koruyorsa, ilk günkü gibi bana bakıyorsa, ona dokunduğumda kalbinin atışını hissediyorsam, teşekkür etmesini ve özür dilemesini biliyorsa, ağladığımda kahroluyor güldüğüm de mutluluktan uçuyorsa, benim için bazı davranışlarından vazgeçmiş olmayı hala sürdürüyorsa…

Doğum günümü hatırlıyorsa, gün içerisinde beni sık sık arıyorsa, mesajlaşmaktan sıkılmıyorsa, her halimin çok güzel olduğunu belirten iltifatlar yapıyorsa, bana baktığında gözleri parıldıyorsa, kıskanıyorsa, kısıtlıyorsa, her giydiğime karışıyor ve beni bunaltıyorsa beni fazlasıyla sevdiğini, önemsediğini ve âşık olduğunu düşünürüm. Ayrıca, zeki bir bayanın karşısındaki erkeğin en ufak bir davranışından bile ne hissettiğini anlayabileceğini düşünüyorum. ;)

Geri