Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

Teşekkür ederim.Yarın doktoruma gidicem.

Malesef kendi doktorumun acil ameliyatı çıktığı için randevum iptal edildi.Ancak pazartesi burada olacağı için.Devlet hastanesine gittim.Durumu anlattım.ultrasonla uzun süre baktıktan sonra..kanaman hala varmı dedi.Yok deyince.beta hcg isteyelim dedi.kist vb. bir şeyden korktum varmı dedim.kist göremedim dedi..şimdi kan sonucu merakla bekliyorum..gebelik çıkacağını da sanmıyorum.

Kontrollerde hiç bir sıkıntı yok.gebelik de yok.doktora adetim neden bu şekil de olmuştur diye sordum.verdiği cevap 1 yıl hamile kalamazsan o zaman bakarız :) gülermisin ağlarmısın :) hamile kalmasına kalırım yani iki tane evladım var.rabbim ne zaman nasip ederse..
Allah iyi doktorlarla karşılaştırsın..böyle doktorları hiç sevmiyorum..önümüzde ki adetimde aynı olursa kendi doktoruma giderim.. :)

Merhaba,
Bu sabah uykumun arasin da agrimi hissetmeye basladim,uyandim yatakta biraz kendimi dinledim siddeti cok artti ama korunmadik esimle bebek sahibi olmaya calisiyoruz. Sonra wc ye gittim kan geldi ama kahve rengi idi. Bi kaç damla geldi agrim daha cok siddetlenmeye basladi acaba adet mi oldum üstümümü gördüm anlamadim bilen arkadaslar cevap verirse sevinirim...

Merhaba marta ssevgilim bosaldiktan sonra boxerin ustune oturdum.3kere adet oldum normal yogunlukta ama bitince koyu lekeler geliyor.doguma kadar adet olanlar var. Acaba hamilelik olabilir mi ? Cevabinizi bekliyorum.iyi gunler

Koyu renk lekeler enfeksiyondan kaynaklı olabilir içinizin tamamen rahat olması adına bir kan testi yaptırarak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba oncelikle cevap verdigin icin cok tesekkur ederim gercekten. Bunaltmak istemiyorum ama iste test de yapamiyorum su an bulundugum durumdan dolayi :( o yuzden bu kadar panik yapiorum. Kizma lutfen yani sence bu sekilde hamilelik olmaz dimi kusura bakmayin anlatabilecegjm kimse yok o yuzden testte yapamayinca durum bu :(

Geri