Hamilelikte üstüne görme nedir nasıl anlaşılır ?

Merhaba 7 gün boyunca mensiniz gerçekleşmiş gebelik söz konusu değil. Mensin miktarı zaman zaman değişime uğrayabilir. İçinizin rahat etmesi açısından test yapın.

ben de üstüne adet gördüm ve normal miktarda normal sürede oldu. ve bugün öğrendim 6 haftalık hamileymişim

4 Senelik evliyim ve 3 senedir bebek istiyoruz. doktora gittik yumurtalıklarım da çatlama olmuyormuş. olivasyon testi aldım adetin 14. gününden itibaren takip ettim. 23. gün pozitif gördüm. 36-48 saat arası çatlama olacak diye yazıyordu. çok heyecanlandık. şimdi regl dönemimdeyim. benimde her zamankinden farklı kanmam oldu ilk günler biraz az 4. gün bugün ve kanama biraz daha fazla olmaya başladı ve çok koyu renk tam hayal kırıklığı yaşıyorken yazını gördüm ve yeniden umutlanmaya başladım.:hede: Rabbim hakkımızda hayırlısını versin.:dancing:

4 Senelik evliyim ve 3 senedir bebek istiyoruz. doktora gittik yumurtalıklarım da çatlama olmuyormuş. olivasyon testi aldım adetin 14. gününden itibaren takip ettim. 23. gün pozitif gördüm. 36-48 saat arası çatlama olacak diye yazıyordu. çok heyecanlandık. şimdi regl dönemimdeyim. benimde her zamankinden farklı kanmam oldu ilk günler biraz az 4. gün bugün ve kanama biraz daha fazla olmaya başladı ve çok koyu renk tam hayal kırıklığı yaşıyorken yazını gördüm ve yeniden umutlanmaya başladım.:hede: Rabbim hakkımızda hayırlısını versin.:dancing:

Merhaba yarın HCG testi yapın durumunuz hakkında net sonucu alırsınız..

Biz de 4 aydır deniyoruz henüz bişey yok. Adetlerim düzenlidir ama önceki adetim on gün erken geldi üstüne görme gibi değildi , şimdi ise adetim 1 ekim ama dün pembemsi leke gelmeye başladı sadece silmeyle bugün de aynı , çok umutlanıyorum , adet olacakmıyım diye çok sıkıntı ediyorum şimdi gecikme olcak mı diye bekliyorum ama sanki daha aylar var iki gün geçmek bilmiyor, bütün adet belirtilerim var ama dün ve bugün adet olacağımı hissettiren ağrı kayboldu , çok heyecanlı ve umutluyum , Rabbim isteyen herkese versin inşallah .

Arkadaşlar adetim 10 gün gecikince kan testi idrar testi yaptım sonuç olumsuz çıktı. 14.gün kahve rengiyle başlayan halen kopkoyu kırmızı demeye dilim varmıyor kahvem si regl basladi. Bu süreçte kasik ağrısı zaman zaman göğüste batma bazen mide bulantısı oluyor ayrıca karnımın alt kısmında da ağrı oluyor. Adet sancısı diyebileceğim bir ağrı yok. Lütfen bu durumu degerlendirebilir mısınız. Hamilelik ihtimali var mi?

Geri