Hamilelik korkusu yaşıyorumm

Ne güzel işte söz doğurursan ben alacam çocuğu :D:D
Abla yaa öyle deme valla korkuyorum. Geçen hafta baktı 27. Haftada polikistik over teşhisi koydu. Bugün sonuçlar için gittim yasmin verdi. Karnımda hala sanki hareket ve rahatsızlık hissediyorum. Kadınlar kulübünden çok daha iyi burası orada herkes çok kötü şeyler yazıyor ya

Ya aslında kötü şeyler yazılır yazılmaz değil de o kadar kötü olmaz. Yani psikomat mısın vs yazılır sana sadece. Ama bu durumun hamilelikle alakası yok emin olabilirsin.

Ya aslında kötü şeyler yazılır yazılmaz değil de o kadar kötü olmaz. Yani psikomat mısın vs yazılır sana sadece. Ama bu durumun hamilelikle alakası yok emin olabilirsin.
Ay yok abla neler neler yazıyorlar insanlar baya kötü gerçekten, bunu yaşayan kişiler zaten psikolojik olarak çok kötü durumda onların orada söyledikleriyle insanlar canına kıymayı düşünüyor buna sebep olmak çok kötü keşke farkına varsalar, haklısın abla doktor da emin olabilirsin %100 yok dedi ama bu karnımda hissettiklerim geçmiyor bir türlü Hülya’yla Selin gibi oldum 7. Ayın içindeyim şuan

Mirayım güzel kızım benim, vallahide billahide hamile değilsin. Yani sana bunu dünya üzerinde bu hususta uzmanlaşmış bir doktor söylüyor. Biz de senin burada yazdıklarına bakarak fikir yürütüyoruz. Tabiki bizim dediklerimizi de dikkate alman gerekiyor ama doktor dedikten sonra testler yapıldıktan sonra sonuç ortada yani sen bunu kafanda takıntı haline getirmişsin diyecek bir şey yok başka şeylerle ilgilen hamilelik yok hamile değilsin tatlım.

Mirayım güzel kızım benim, vallahide billahide hamile değilsin. Yani sana bunu dünya üzerinde bu hususta uzmanlaşmış bir doktor söylüyor. Biz de senin burada yazdıklarına bakarak fikir yürütüyoruz. Tabiki bizim dediklerimizi de dikkate alman gerekiyor ama doktor dedikten sonra testler yapıldıktan sonra sonuç ortada yani sen bunu kafanda takıntı haline getirmişsin diyecek bir şey yok başka şeylerle ilgilen hamilelik yok hamile değilsin tatlım.
Ablacım ne kadar güzel bir üslubun var sadece bunun için bile çok teşekkür ederim canım benim Umarım ablam benim gerçekten çok zor bir şeymiş resmen 7 aydık yaşamıyorum

Teşekkürler Mirayada ama çok ta fazla zorlayıp sonucu aynı olan aynı şeyi sorduğun soruları bize yöneltme başka şeyler sormak istersen sorabilirsin Ama hamilelikle ilgli tek bişey daha sorma rica ediyorum öğğ geldi :)

Teşekkürler Mirayada ama çok ta fazla zorlayıp sonucu aynı olan aynı şeyi sorduğun soruları bize yöneltme başka şeyler sormak istersen sorabilirsin Ama hamilelikle ilgli tek bişey daha sorma rica ediyorum öğğ geldi :)
Tamam abla bu konuyu yavaş yavaş kapatıcam

Geri