1-2-3-4-5-6 haftalık gebelikte beta hcg değerleri kaç oluyor

M

mrkedynm

Forum Okuru
1-2-3-4-5-6 haftalık gebelikte beta hcg değerleri kaç oluyor
1 2 3 4 haftalık gebelikte beta hcg değeri
Kızlar yakında aranıza katılacağım ama 1. hafta 2. hafta 3 4 5 ve 6. haftalık gebeliğimi beta hcg değerleri ile bilebiliyor muyum daha doktora gitmedim ve yeni yeni hamileyim acaba birileriniz bana kaç haftalık hamileyim söyleyebilir mi lütfen misal benim yaptırdığım testte 129.44 çıktı buna göre ben kaç haftalık hamile kalmış oluyorum yani bebeğim kaç haftalık kızlar teşekkür ediyorum hepinize Allah'ta isteyen cümle kullarına bebek nasip eder inşallah hepinize ve bu siteyi kuranlara duacıyım.

Yerleşme kanaması ne zaman olur.jpg

Sizleri seviyor ve yakından takip ediyorum. İyiki varsınız cansınız caaaaan

Ebru Ç.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yazdıklarınızı okudum, bu vesile ile ne kadar güzel ve önemli bir iş yaptığımızı bir kez daha bizlere hatırlattınız. Evet sitemizdeki büyük bir yoğunluk gebelik ile ilgili konulardan geliyor. Aslında başka başlıklarla konular açılıyor olsa da sizler aramalarda google bizi üste almadığından dolayı göremiyorsunuz. Bu başlıklı konunuz da isabet olmuş. Hemen size bilgi verelim.

Öncelikle Allah kucağınıza sağ salim alacağınız güzel günleri nasip etsin inşallah. Tabiki cümle anne adayına da nasip etsin. Şimdi sizin değerlerinizi yaklaşık olarak görebileceğiniz BETA HCG DEĞERLERİ ÖRNEĞİ konumuz var buradaki konudan siz kaç haftalık hamile olduğunuzu görebilirsiniz.

Ben yinede sizin özel bu konunuz için beta hcg değerine göre kaç haftalık hamileyim sorunuzu cevaplandırmak istiyorum. Verdiğiniz sonuca göre siz ortalama 4-5 haftalık hamile oluyorsunuz. Doktora daha gitmemişsiniz lütfen kısa zamanda gidip sonucu bizlerle de paylaşın olur mu ?

Yazdıklarınızı okudum, bu vesile ile ne kadar güzel ve önemli bir iş yaptığımızı bir kez daha bizlere hatırlattınız. Evet sitemizdeki büyük bir yoğunluk gebelik ile ilgili konulardan geliyor. Aslında başka başlıklarla konular açılıyor olsa da sizler aramalarda google bizi üste almadığından dolayı göremiyorsunuz. Bu başlıklı konunuz da isabet olmuş. Hemen size bilgi verelim.

Öncelikle Allah kucağınıza sağ salim alacağınız güzel günleri nasip etsin inşallah. Tabiki cümle anne adayına da nasip etsin. Şimdi sizin değerlerinizi yaklaşık olarak görebileceğiniz BETA HCG DEĞERLERİ ÖRNEĞİkonumuz var buradaki konudan siz kaç haftalık hamile olduğunuzu görebilirsiniz.

Ben yinede sizin özel bu konunuz için beta hcg değerine göre kaç haftalık hamileyim sorunuzu cevaplandırmak istiyorum. Verdiğiniz sonuca göre siz ortalama 4-5 haftalık hamile oluyorsunuz. Doktora daha gitmemişsiniz lütfen kısa zamanda gidip sonucu bizlerle de paylaşın olur mu ?
Beta hcg iki gün önce 61 di 2 gün sonra tekrar baktırdım 144.92 sizce kac haftalık hamileyim

Merhaba, pembela size sağlıklı bilgi vermemiz açısın dan lütfen son adet tarihinizi yazabilir misiniz ?
Yeni soru: Son adetimin ilk günü 24 Aralık idi. 5 gün geciktim. Dün kan tahlili yaptırdım, beta hcg 41 çıktı. Bugün ise 66. Takip etmeye devam edeceğim fakat değer anormal oranda düşük değil mi? Korkmalı mıyım?

Merhaba, sadeece hcg değeri ile gebeliğin seyri hakkında bilgi vermek değerlendirme yapmak doğru değil. Son adet tarihi + hcg değeri ve usg birlikte değerlendirilir. Bu durumda hekim kontrolünde olmanızda fayda var. Bana göre değerlerinizde sıkıntı yok.

Merhabalar son adet tarihim 2 ocak 2018 normalde 30 ocakta olmam gerekiyordu olmadım. 31 ocakta beta hcg testi yaptım 65.63 çıktı hamileyim:) Doktorumdan cuma günü için randevu aldım ama şu an kaç haftalık hamileyim onu öğrenmek istiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba, son mens tarihinize göre 4 hafta 6 günlük gebesiniz. Gebelik haftanızı en doğru şekilde ultrason muayenesi ile öğrenebilirsiniz.

Merhaba benim son adet tarihim 28 aralık 2017 ve bugün doktora gittim ultrasyonda gebelik gozukmedi kesede cikmadi kan tahlili yapti gebelik var ama değerin düşük dedi sonuç 30.23 cıktı bana yardımcı olurmusunuz

Merhaba, son mens tarihinize göre 4 hafta 6 günlük gebesiniz. Gebelik haftanızı en doğru şekilde ultrason muayenesi ile öğrenebilirsiniz.
Merhaba ben en son 28 aralık 2017 de adet gördüm geçen hafta sağlık ocağına gittiğimde gebelik bulunmadi bugün doktora gittim ultrasonla baktığında gebelik yok dedi ama kan tahlili yaptım değerim 30.23 cıktı gebelik var dedi ama düşük iki gün sonra tekrar gel dedi kafam karıştı bana yardımcı olurmusunuz

Geri