1,5 aydır adet olmadım Hamilemiyim

Sinemys

Yeni Üye
Üye
1,5 aydır adet olmadım Hamilemiyim
Arkadaşlar mrb size bir sorum olacak ben 1 buçuk ay olacak neredeyse adet olmuyorum 1 buçuk ay önce kocamla ilişkiye girdik erken gebelik belirtilerim var mesela adet olucakmış gibi kasık ağrısı göğüslerde şişkinlik ve hassasiyet göğüs uçlarında renk koyulaşması eşim içine boşalmadım diyor ama bu belirtilerin olması garip benim kafamı aydınlatacak biri var mı acaba :) :) :)

Arkadaşlar mrb size bir sorum olacak ben 1 buçuk ay olacak neredeyse adet olmuyorum 1 buçuk ay önce kocamla ilişkiye girdik erken gebelik belirtilerim var mesela adet olucakmış gibi kasık ağrısı göğüslerde şişkinlik ve hassasiyet göğüs uçlarında renk koyulaşması eşim içine boşalmadım diyor ama bu belirtilerin olması garip benim kafamı aydınlatacak biri var mı acaba :):):)

1.5 aydir adet olmuyorum demissiniz idrar testi yaptinizmi ?

Arkadaşlar mrb size bir sorum olacak ben 1 buçuk ay olacak neredeyse adet olmuyorum 1 buçuk ay önce kocamla ilişkiye girdik erken gebelik belirtilerim var mesela adet olucakmış gibi kasık ağrısı göğüslerde şişkinlik ve hassasiyet göğüs uçlarında renk koyulaşması eşim içine boşalmadım diyor ama bu belirtilerin olması garip benim kafamı aydınlatacak biri var mı acaba :):):)

Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapılmaz , bu yanlış ve yanıltıcı olabilir. Uzun bir gecikmeye sahipsiniz. Test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Geri