1 Ayda 8 Kilo (denenmiştir mutlaka okuyun)

slm bende bugün başladım inş ise yarar doğumdan sonra çok kilo aldım 1.70 boyunda 86 kg cok aşırı yemek tatlı hamur işi cok yiyorum hele cikolatadan vazgeçemiyorum gerçi benim yediklerimi başkası yese yerinden kalkamaz o derece yiyorum yani ama artk kg vermek istiyorum 16 kg versem çok iyi olacak

bende 2 ayı geçkin kullanıyorum,,tarifi şöyle,,1 bardak kaynara yakın suya biraz ılıyınca içtim ama ben,,1 çorba kaşığı sirke hooop mideye aç karına,,sabah ve akşam yatarken okadar:))

ben denedim hanımlar...sadece yemeklerden 20 dakika önce 1 kaşık elma sirkesi içiyordum...ve günde 2-3 litfe su... istediğim kiloya ulaştım.....

ben su icemiyorum içmesini sevmiyorum diyebilirim normalde cok yiyordum diyete başlayalı 1 ay olacak az yemeye dıkkat ettim arada fazla kaçırsamda bu karışımı iceli 3 gün oldu bugün öglende biraz fazla kacırdm midem kaldırmadı ben bu karışimı yemeklerden sonra yarm saat 45 dk snra ictm nasl icsem daha iyi olur

selam bu karışımdan öglende de içsek olurmu ve aç mı tok mu icilecek nasıl daha iyi sonuc alınır diyet spor yaptınızmı bana bilgi verirmisiniz benim belim rahatsz spor yapamıyorum

elma sirkesinin çok faydaki bi yağ yağıcı olduğu doğru ben salatanın içinde kullanıyorum genellikle kızlar yapmayın bozmayın şu metabolizmalarınızı ne kadar sıkılsakta devam edelim şu kibrit kutusu diyetlerine sporlada destekledikmi hepimiz güzeliz :)

arkadaşlar bu kadar hızlı kilo vermek ne kadar doğru olur bilemiyorum; yanaklar çöküyor, kollar sarkıyor falan... bence en güzeli spor yaparak zayıflamak

Geri