1 Ayda 8 Kilo (denenmiştir mutlaka okuyun)

AdeLinA

Yeni Üye
Üye
Bence denemeye değer bende denicem umarım tadı kötü değildir

M

Misafir Melek

Forum Okuru
...

bende sirke bal su karışımını yaptım yeni başladım bakalım ne olacak...ayda 8kilo diyor yarısı bile yeter.yememede dikkat edicem amaaaa eğerki bi kilo veremiyim yaktım seni kızım nerde olursan ol bulurum.

M

Misafir Melek

Forum Okuru
Bende daha önce denemiştim. Bende de işe yaramıştı. Haftada 2 kilo vermiştim yediklerime de fazla dikkat etmemiştim etsem kaç kilo vericektim acaba :) Ama midesinde rahatsızlık olan arkadaşlar kullanmasınlar. Bide balsız içmeyin çünkü balda olan bir madde sirkede olan zararlı asidi yararlı aside çeviriyormuş. Balsız içerseniz midenizi delersiniz. Ayrıca benim elma sirkesi tarifim bundan biraz farklı.
Bir su bardağına 1 yemek kaşığı elma sirkesi, 1 tatlı kaşığı çiçek balı (çam balı olmasın) bardağı doldurana kadar ılık su. Sabah kalktığımda aç karnına ve gece yatmadan önce içiyordum. Tadı da sandığınız gibi kötü değil. Ben sirke kokusundan nefret ederim salatalarda sirke varsa ağzıma sürmem ama elma sirkesi öyle değil. Ilık suyla ve bal katarak için ne demek istediğimi anlayacaksınız :) Ayrıca cep yakmıyor ;)
nie çam balı olmasın dedin???

yakamoz10

Yeni Üye
Üye
bende deneyeceğim inşallah işe yarar tamamen saldım kendimi toplamam lazım faydası olursa sanada dua edeceğim cimcime prenses paylaşımın için teşekkürler emeğine sağlık

jnevin

Hamiş Melek
Kızlar midesi iyi olan herkes denesin mide sorunu ve tansiyon sorunu olana önermem ama bende mükemmel sonuçlar var özelliklede bacaklarım selelütlerim gitti ya inanamıyorum tabi ben bisekletede biniyorum herkes bol kilo vermeler öpt

LALEZAR

Daimi Üye
Üye
Bende bir kere denemiştim bunu, sabahları bir bardak ılık suya bir tatlı kaşığı elma sirkesi bir tatlı kaşığı bal, sadece sabah içmiştim, dolaşım sistemine gerçekten etkisi var, ben gerci balı sabahları çay yada süte karıştırıpda içiyorum, bağırsakları çalıştırıyor, sık idrar çıkartıyor yanlız bu yüzden bol su içmeniz gerek kızlar bunu ihmal etmeyin, gerçi ne diyeti yaparsanız yapın mutlaka bol su..

asi&mavi

Yeni Üye
Üye
paylasım icin tesekkürler canım ama bişeyi merak ediyorum ac karnamı tok karnamı iciliyor bu elma sirkesi her yerde sabah ac karna deniliyor ama burda tok karna denmiş hangisi dogru acep??

aymelek

Hamiş Melek
ya bende denicem bunu.. ama anlamadığım birşey var.cimcime kardeş bu 4 su bardağı karışımı bir gündemi tüketicez????....ama kafama yattı bi deneyelim bakalım

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben şems aslan kahvesini denedim 5-6 gün içtim 2 kilo verdim. Sadece yediklerime dikkat ettim. metabolizmayı çok güzel çalıştırıyor. Yemeklerden önce 20-30 dk önce içiyosun.

F

flwjtolefkerle

Forum Okuru
Tamam bu iyi hoşda her yerde yemeklerden önce diyor burda sonra , hangisi doğru ?
Bazı sayfalarda sonra içersen kilo aldırır yazıyor . Kafam karıştı valla :)