1 Ayda 8 Kilo (denenmiştir mutlaka okuyun)

Bende deneyeceğim ama inş. metabolizmayı iyice hızlandırıp çokca acıktırmaz.

Yahu kızlar ne güzel hoş da:DCimcime yazmış kilo verdim:D
Cimcimecim ne kadar içiyorsun ne zaman içiyorsun yazda herkes ona göre ayak uydursun.Tadınıda yaz:DBize biraz açıklama var 5 kilo fazlam var vermem lazım:D:D:DBak deneyecem eğer mide bulanıtsından birşey olursa küserim:D:D:D
HAYAL bebişim içince bana haber ver tadı nasıl bişe:D:D:D:D

Yahu kızlar ne güzel hoş da:DCimcime yazmış kilo verdim:D
Cimcimecim ne kadar içiyorsun ne zaman içiyorsun yazda herkes ona göre ayak uydursun.Tadınıda yaz:DBize biraz açıklama var 5 kilo fazlam var vermem lazım:D:D:DBak deneyecem eğer mide bulanıtsından birşey olursa küserim:D:D:D
HAYAL bebişim içince bana haber ver tadı nasıl bişe:D:D:D:D

Hayatım bebeğim bi hafta içtim günlük bir saat sporla ve beyaz ekmek yemedim ama maalesef hiç kilo vermedim :D

Bende balsız içmeye karar verdim artık sabahları aç karnına ılık suya sirkeyi katıp içeceğim....

Hayatım bebeğim bi hafta içtim günlük bir saat sporla ve beyaz ekmek yemedim ama maalesef hiç kilo vermedim :D

Bende balsız içmeye karar verdim artık sabahları aç karnına ılık suya sirkeyi katıp içeceğim....

kesinlikle katılıyorum,ben denemedim ama annem suya sirkeyi katıp içiyo ve faydasını gördü,yağları falan atıyomuş vücutdan anlayın:D:D

melişlerim hepinize hayırlı gecelerr..
ben şuan diyetteyim ve diyetisyene gidiyorumm..
onun tavsiyesi üzerine her sabah ve akşam yatmadan önce aç karınla elma sirkesi ve birz ılık suya koyup içiyorum..
ve 35 günde 6 kilo verdimm..
ama kesinlikle yemekten kıztım ve ağzıma şekerli,yağlı,hamur işi sürmedimmm..
diyetisyenime dedim ki içine bal koyup içim mi diye oda şifadır sonuçta bal koy dedi,,
kabızlık sorunu olanlar için mükemmel benim düzene girdi..

cimcime saol bunu paylaştığın için cnm yarın elma sirkesi alamda bende başlayam hemen ewde üzüm varmış meyer :uhu: yarın ilk işim bide cnm hemen cvp ver kıss her öğunmu akşammı sadece içicez çbk cvp ver yafrim D:D: 1o kilo vermem lazım:D

Geri