1 Ayda 8 Kilo (denenmiştir mutlaka okuyun)

bende dencm çok mrk edyrm çok kiloluym ya arkadşm benden kilolydu ve geçn gun gordum çok zayıflamş inşallah işe yara bu arada ben daha yenı dıyete başladm ama yınede dencm çok teşkkr edrm 15 kolı vermem lazım

ben 15 yaşındaym boyum 1.61 kilom 65 ve 60 sanırım bi 15 kilo vermem lazıımm inş işe yarar basenler falan eriyo mu yaa

Hemen yarın başlıyorum denemeye sonuçları yazıcam canımcıklarımmmmmmmmm :))

..

bu içecekle beraber birde spor yapılsa off of fff yani.. ama benim gbi üşengeç olan insanlar mutfağa gidip karışımı bile yapmazlar :D

bende doktor maranki önerdigi icin sabahlari ac karnina metabolizmayi hizlandirmak icin ve vucudu, arindirmak icin iciyorudm birbardak ilik suya bir cay kasigi bal ve bir yemek kasigi elma sirkesi. Tadi cok güzeldi limonata gibi. Ama malesef günün yogunlugundan icmeye firsatim olmamisti ve asa yukari 2-3 hafta kulanmistim. Kilomda birsey fark etmemistim.
ama konu beni öyle motive ettiki yarin tekrar icmeye baslarim herhalde. Suan zaten diyetteyim.
hayirli geceler....

ben 16 yaşındayım boyum 1.62 ve kilom 66.on on beş kilo vermem gerek.umarım o sekiz kiloyu 1 ayda veririm.ama ben gece yatmadan önce ve sabahları 1 bardak içicem.tok karna çok saçma

ben 16 yaşındayım boyum 1.62 ve kilom 66.on on beş kilo vermem gerek.umarım o sekiz kiloyu 1 ayda veririm.ama ben gece yatmadan önce ve sabahları 1 bardak içicem.tok karna çok saçma

tok karna içiliyor çünkü yemekten sonra hazımsızlık çekenler için birebir oluyor. Ayrıca midede herhangi bir soruna yol açmıyor ve yağ yakımı hızlanıyor.

Merhaba Arkadaşlar
Buna yakın bir şey vereyim 2 ayda 15 kilo verdim.
Her sabah aç karnına sırasıyla 1 çorba kaşığı elma sirkesi,1 şişe (küçük cam şişe) soda , 1 çay kaşığı bal. Günde en az 2,5 litre su. Rengi beyaz olan her şeyden uzak durun. Gerçekten işe yarıyor. Babaannem eczacıydı . Bu tarifi ondan almıştım. Allah rahmet eylesin. Yaşasaydı 94 yaşında olacaktı.
aylin hanım peki siz bunları karıştırmadan mı içtiniz

o değilde tadını kötü zannediyordum daha önce elma sirkesini tek içmiştim çok iğrenç tadı var ayrıca kokusuda çok kötü balla karışınca hiçte fena değil :D

Geri