1 Ayda 8 Kilo (denenmiştir mutlaka okuyun)

Siz bu icecegi yapali aradan baya bir zaman gecmis ama benim size bir sorum olacak. Bu icecegi sadece aksam yemeklerinden sonra mi iciyordunuz yoksa kahvalti ve öglen yemeklerinden sonrada iciyormuzdunuz ?

Merhaba Arkadaşlar
Buna yakın bir şey vereyim 2 ayda 15 kilo verdim.
Her sabah aç karnına sırasıyla 1 çorba kaşığı elma sirkesi,1 şişe (küçük cam şişe) soda , 1 çay kaşığı bal. Günde en az 2,5 litre su. Rengi beyaz olan her şeyden uzak durun. Gerçekten işe yarıyor. Babaannem eczacıydı . Bu tarifi ondan almıştım. Allah rahmet eylesin. Yaşasaydı 94 yaşında olacaktı.

aylin lütfen cevap ver bunları karıştırarak mı içtin bende başlıcam cevap verirsen bi de tam olarak nasıl yemek yedin?

yardım edin :(

ben lise 2 ye geçtim fazla kilom var yani balık etliyim ben bi 10 kilo versem yeter sabahları kibrit kutusu kadar peynir yiyip ekmeği asla yemiyorum unuttum neredeyse tadını ama bol bol spor yapıyorum olduğum yerde müzik açıyorum bilgisayarımdan koşuyorum evde mekik çekiyorum 20 tane ve en sonda yere uzanıp ağarlık kaldırıyorum kollarım zayıflasın die sizce böle yapsam 2 ayda zayıflarmıyım 10 kilo birde oruç tutucam zaten lütfen ya yardım edin .s .s

arkadaşlar ben okuyamıyorum yani sanırım bir sorun oluştu. acaba biriniz kopyala yapıştır yapabilirmi lütfen :)

Geri