1 Ayda 8 Kilo (denenmiştir mutlaka okuyun)

Peki tadı çok mu kötü ?? İçenler cevap verirse çok sevinirim

Arkadaşlar sabah aç karına ve gece aç karına içtim yeme içmeden kıstım ve 1 ayda 7 kilo verdim çok teşekkür ediyorum

1 ayda 8 kilo birden kaybetmeyi sağlıklı bulmuyorum. Bunun yerine bünyeyi sarsmadan, ağır ağır zayıflamak sağlık açısından çok daha faydalı. 8 kiloyu 1 ayda veren bir insanın bünyesini düşünemiyorum. İnsanın başı döner baygınlık geçirir Allah korusun. Zayıflamak için birçok yöntem varken, ne diye kısa süre içerisinde 8 kilo vermek ister ki bir insan?:(

Protein, karbonhidrat ve vitaminlerin vücudumuz için çok gerekli olduğunu biliyoruz. Hepsinden ölçülü şekilde tüketerek, çok sağlıklı diyetler uygulayabiliriz. Ayrıca sporun da, zayıflama üzerindeki etkisi tartışılmaz. Siz siz olun hanımlar, bu tür zayıflama yöntemlerinden uzak kalın. İmkânınız varsa bir uzman yardımı alın. Bünyenizi yerle bir edecek zayıflama yöntemlerinden uzak durun!:S

Arkadaşlar ben düzenli uygulamıyorum kilomun arttığını hissedince bi hafta yapıyorum 2 kilo kadar veriyorum fazlam gidince bırakıyorum midemde yara olduğu için sürekli yapamıyorum Ama benim arkadaşım sürekli uygulayak 3 ayda 82den 58e düştü yemesinede dikkat etti tabiki abur cubur fastfood tüketimini kısıtladı . Oda bende bal kullanmıyoruz . Kahvaltı dahil her yemek yedikten sonda bi su bardağı suya bi yemek kaşığı kadar koyup içiyoruz bide gece yatmadan önce bi bardak içiyoruz . Tadi tabide güzel sirke yani sonuçta eksi ve kokusu ağır ama hızlı kilo vermek için değer bence sirkesini bi kaşıktan fazla koymayın asitli olduğu için midede yanma ve baş dönemesi yapabilir. İyi şanslar sabırla başabilirsiniz

Bende başlıyım vermem gereken çok kilom var heleki düğünden sonra hepten saldım bi şekilde düzene girmem lazım

Geri