1 damla sperm ile hamilelik olur mu ?

• Konbuyu başlatan Kardelen1210
  • Başlangıç tarihi
K

Kardelen1210

Forum Okuru
1 damla sperm ile hamilelik olur mu ?

1 damla spermle hamilelik olur mu ? 1 damla sperm geldi hamile kalır mıyım ?

Merhabalar biz eşimle korunmadan birlikte olduk fakat dışarı boşalırken içime 1 damla kadar gittiğini söyledi bu olay olurken regli olmama 1 hafta vardi ve 1 hafta oldu henüz regli olmadım midem sürekli kalkik ve 3 gündür istahim fazlasıyla açık sizce hamile olabilirmiyim hamilelik olabilir mi 1 damla spermle kızlar ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar, adetinize bir hafta on gün kala tamda sizin yumurtlama gününüze denk geliyor. Yani son derece tehlikeli bir dönemdeymişsiniz. Şimdi hamile olma ihtimaliniz malesef yüksek. İshalinizle bu durumun pek alakası yok ama gebelik test iyaptırmanızda fayda var. Bir damlada milyonlarca sperm olabilir :D

Merhaba, korunmasız her birliktelik gebe kalma açısın dan risktir. Gebe kalmak için değil bir damla 1 sperm yeterlidir. 1 hafta içinde mensiniz gerçekleşmez ise gebelik testi yapın.

Merhaba sevgilimle ilişkiye girecektik daha cinsel organi kizligimi bile bozmadan akıntısı oldu ama akıntı içime girdi mi girmedi mi anlamdik hemen çekti zaten akıntı olunca ama ben o günden yana hep bi şüpheliyim insanlar hamile olduğunu hisseder diyorlar sizce hamile olma olasılığım ne

Merhaba sevgilimle ilişkiye girecektik daha cinsel organi kizligimi bile bozmadan akıntısı oldu ama akıntı içime girdi mi girmedi mi anlamdik hemen çekti zaten akıntı olunca ama ben o günden yana hep bi şüpheliyim insanlar hamile olduğunu hisseder diyorlar sizce hamile olma olasılığım ne

Zevk suyu sperm içerebiliyor bu durumda gebelik söz konusu olabiliyor. Gebe kalma ihtimali düşük ama imkansız değil. Gebe olup olmadığınızı döneminizde gecikme olursa test yaparak öğrenebilirsiniz.

Merhaba erkek arkadaşımla ilişkiye girdik 5 dakika içerisinde boşaldı ama vajinamdan çıkarken bi sıvılık hissettiğini söyledi içime boşalmış olabilir 15 dakika falan sonra vajinamı yıkadım hamile olma olasılığım var mı?

Merhaba erkek arkadaşımla ilişkiye girdik 5 dakika içerisinde boşaldı ama vajinamdan çıkarken bi sıvılık hissettiğini söyledi içime boşalmış olabilir 15 dakika falan sonra vajinamı yıkadım hamile olma olasılığım var mı?

Selamlar, malesef hamile kalma riskiniz yüksek. Tabiki bu yükseklik ; yumurtlama döneminde olup olmadığınızla da etkili. Sadece spermden değil onun haricinde siz ilişkide boşalma olmasa bile zevk sıvısı ile hamilelik dediğimiz şekilde de hamile kalmış olabilirsiniz. Ne yapacağım diye düşünüyor iseniz ilişkinin üstünden 72 saat geçmeden lütfen ertesi gün hapı kullanının. Bunun haricinde yapacağınız hiç bir şey yok.

Geri