1 gün önce regl oldum Acaba gebelik mi var

benim de adetim bu ay miktar olarak azdı gün olarak aynı 6 gün sürdü ilk 3 gün kan geldi sonra kahverengi leke şeklinde bitti ped olarak 3-4 değiştirirdim 2 tane değiştirdim bu ay ilk gün
Benim kan ile başladı kan bitti bı gün kahverengi akıntı olarak geldi kesildi sen evlisin sanırım ilişkin ne zaman oldu kaç ay oldu

hayır evli değilim ocağın 17sinde pantolon varken boşalma falan olmadan yakınlaşma oldu sonra işte dediğim gibi oldu adetim

benimde 3 gün kan sonra bitmesine yakın kahverengi akıntı oldu işte

hayır evli değilim ocağın 17sinde pantolon varken boşalma falan olmadan yakınlaşma oldu sonra işte dediğim gibi oldu adetim
Canım sana tavsiyem eğer benim gibi takarsan 9 ay boyunca gebe miyim diye dolanır en sonun da bütün belirtileri yaşarsın o spermler füze değil pantolandan iç çamaşırına oradan vajina ya oradan bilmem ne tüpüne oradan rahime gidene kadar halleri kalmaz öyle bı güçleri zaten yok kusura bakma bu cahilliği nette orada burada okuduğum şeyler e kanıp tıptaki hiç bir şeye inanmayarak 9 ay boyunca kendimi hastalık hastası yaptim antidepresan kullanmaya başladım yazıktır günahtır git bı doktira buraya yazdığını anlat sana ağzıyla güler ayrı bide oturan yerleriyle güler çünkü bana da öyle yapiyorlardi

ben aslında kafama takmadım zaten fakat adetim 3 gün kan sonra 2 gün kahverengi akıntı olarak devam edince yerleşme kanamasıdır diye düşündüm ama alakası yokmuş sanırım zaten 3 gün bol karın ağrılı geçti sadece miktar azdı

Canım sana tavsiyem eğer benim gibi takarsan 9 ay boyunca gebe miyim diye dolanır en sonun da bütün belirtileri yaşarsın o spermler füze değil pantolandan iç çamaşırına oradan vajina ya oradan bilmem ne tüpüne oradan rahime gidene kadar halleri kalmaz öyle bı güçleri zaten yok kusura bakma bu cahilliği nette orada burada okuduğum şeyler e kanıp tıptaki hiç bir şeye inanmayarak 9 ay boyunca kendimi hastalık hastası yaptim antidepresan kullanmaya başladım yazıktır günahtır git bı doktira buraya yazdığını anlat sana ağzıyla güler ayrı bide oturan yerleriyle güler çünkü bana da öyle yapiyorlardi
Selin merhaba, 6 ay önce olan sürtünmeli ilişkiden sonra 6. Adetim 10 gün gecikti. Sürtünmeli ilişkiden sonra zevk suyundan şüphe duymuştum. En son geçen ay kan testi yaptırdım negatif çıkmıştı. Geçen hafta usg ile kontrol etti gebelik yok dedi. Ama benim adetim gecikti ve karnımda böyle kalp atması gibi seğirme hissediyorum.

Selin merhaba, 6 ay önce olan sürtünmeli ilişkiden sonra 6. Adetim 10 gün gecikti. Sürtünmeli ilişkiden sonra zevk suyundan şüphe duymuştum. En son geçen ay kan testi yaptırdım negatif çıkmıştı. Geçen hafta usg ile kontrol etti gebelik yok dedi. Ama benim adetim gecikti ve karnımda böyle kalp atması gibi seğirme hissediyorum.
Altı aylık bi gebelikten söz ediyorsun bebek nereye saklanacak hcg de çıkmaması mümkün değil gecikmenin başka sebepleri vardır dr git

Benim 9 aylık gebelik takıntım da tekme de hissediyordum belirtilerin benim ki gibi saçma ve psikolojik buna emin ol karşında 9 ay boyunca sayısız vajinal ultrason beta hcg karından ultrason sayısız farklı doktor gezmiş biriyim bütün negatif sonuçlara değil de internetteki bilgilere kendi belirtilerine inanmış salak biriyim sana tavsiyem kendine bunu yapma dert sahibi oluyorsun

@Likapam @SadmiN ablalarimmmm korkmam gereken bir durum var mı her zaman ki günde oldum adetimi süresi de olması gerektiği gibi sürdü sadece miktar ne az di ne çok acaba diyorum gebelik oluştu da ondan mı kan miktarı azaldı ilişkinin 21. Günü yapılan beta hcg ye guvenebilir miyim 0.100 çıkması kesin sonuç mudur
Gelelim sana aslında sana ceza vermek lazım selin güvenebilirsin canım yok inanmam dersen daha sonra tekrar et testi

Gelelim sana aslında sana ceza vermek lazım selin güvenebilirsin canım yok inanmam dersen daha sonra tekrar et testi
IMG_20200211_160211.jpg
ablam bugün yaptim hani pahalı olan gebelik testleri varya onlardan bu erken hızlı gebelik testi diyordu tanıdık ta bunu verdi yani Aralık 24 de bı gebelik olsaydı bugun yaptığım bu teste çıkar mıydı ama akşam ki idrar la yaptım sabah ki değil

Geri