1 günlük detoks kürü nedir nasıl yapılır?

• Konbuyu başlatan Alaraaa00
  • Başlangıç tarihi
A

Alaraaa00

Forum Okuru
1 günlük detoks kürü nedir nasıl yapılır?

Bir günlük detoks melek kadınlar kulübü 1 günlük detoks tarifi forum'da.​

Kızlar internette 1 günlük detoks kürü diye bir şey gördüm. Acaba bu nasıl yapılıyor bir günde mi yapılıyor bu detoks kürü nedir merak ediyorum. 1 günlük detoks nasıl yapılır? Benim de vücudumdaki toksinlerden aramam gerekiyor sık sık vücudun ödem tutuyor bu ödeme detoks ile gidermek mümkün mü? Bence bana kalırsa bendeki kilolar yağdan değil vücudun fazla su tutuyor sanırım bundan kilo veremiyorum bir günlük detoks bana çare olur mu arkadaşlar? Bu detoks ise yarıyorsa ben de yapmak istiyorum? Bir günde kilo verdiriyor mu acaba bu detoks kızlar ne menem biseydir bu?

images (4).jpeg

Merhabalar
Detoks yapmak iyidir vücudumuzdaki toksinleri atmamızı sağlar aynı zamanda ödem varsa bunu atmamızı da yardımcı olur zayıflamanıza yardımcı olur. Ama bu detoksları yapmadan önce de doktorunuza danışmadan yapmamak da fayda var diye düşünüyorum. İnternete baktığımızda sayısız detoks tarifi var ama bunlar işte her bünyeye iyi gelmeyebilir onun için size özel detoks tarifi için önemli olan bir diyetisyenle görüşmenizdir. Doktor onay verdiği sürece detoksla da yapmanızda bir zarar yoktur diye düşünüyorum.

"1 günlük detoks kürü nasıl yapılır"​

1 yeşil elma kabuğu bir mate yaprağı ve birkaç tutam ıhlamuru kaynatarak üzerine bir kabuk tarçın ilave edin ödem vücuttaki şişkinlik toksinler bunları atmaya sağlayan özel bir karışım detoksu dur bu. Kaç kilo verdiğine dair bir bilgim yok bu bence bünyeden bünyeye değişir. Önemli olan sizin kilo verme isteğiniz ve gerçekten istikrarlı davranmanızdir.

Yine aşağıdaki linkte işinize yarayacak güzel bir detoks tarifi vereceğim. "Limon maydanoz salatalık detoksu nasıl kilo verdirir" aşağıdaki yazımızdan inceleyebilirsiniz ama size şunu söylemek istiyorum tekrardan detoks yapmadan önce mutlaka doktorunuza bir danışın.

Geri