1 SAAT İÇİNDE ella aldım yine de Hamile miyim

Sasas

Yeni Üye
Üye
1 SAAT İÇİNDE ella aldım yine de Hamile miyim
Merhaba hocam 6 kasım günü ilişkim oldu sürtünme yoluyla boşalma olmadi. 1 saat içinde ella aldim. 6 gün sonra 6 gün süren bi kanamam oldu tam adet taruhimde.(reglim 6 gün surer) 2 3 gün sonra beta hcg değerim 2 cıktı. Doktor negatif dedi ama aklımda bir soru var. Aylar önce beta hcg 0.1 'di. Yani neden artmış olabilir hamile olmaihtimalim var mıdır çok korkuyorum

Selamlar Sasas, beta hcg değerlerinin 0,1 ya da 0,2 hatta 0,5 e kadar çıkması normaldir hamile değlisiniz tabiki ella hapı ve ya da başka ertesi gün hapları yüzde yüze yakın korumazlar ama görünen o ki siz adet olmuşsunuz ve hamile değilsiniz boşuna takıntı yapıyorsunuz asla hamile değilsiniz. Sevgiler.

SadmiN, çokk teşekkür ederim. Adet olduktan 2-3 gün sonra yaptırdığım test 2.0 çıkmıştı. Adet olalı 2 hafta oldu sadece bugün kanamam var kahverengi şekilde, dayanamadım tekrar doktora gittim degerim 0.4 cıktı bu kez de. Doktor çok ilgilenmedi özel hastane olmasına rağmen sadece hamile degilsin dedi. Bu kanama ilaçtan vs olabiliyormuş ama ben anlamadım hala bu değer neden hep farklı çıkıyor bi sıkıntı var mıdır ki çok korkuyorum psikolojim çok bozuldu bir sürü sivilcem cıktı karnimda agri ve kahverengi akintim var. Sizce neden oldu bu tam yumurtlama günümde gözüküyorum bunu da cevaplarsanız beni çok mutlu esersiniz :(

Hcg değerine göre gebe değilsiniz. + Daha önce kullanmış olduğunuz ertesi gün hapı adet döngünüzü değiştirebilir kanamanın miktarını etkileyebilir.

Merhaba tekrar yazıyorum arkadaşlar çok psikolojim bozuldu. Akintim kahverengi şekilde devam etti bugün 7. Günündeyim bitmek üzere. Fakat doktora gidemedim tekrardan, ilaçtan olabilir demişti en son. Ama çok korkuyorum deli gibi araştırıyorum her yerde kahverengi akinti hamilelikten falan olabiliyormuş tamda yumurtlama günümde baslamisti. Son kez soracağım ilişkiden sonra 20.gün-de eğer hamile olsaydım kesin çıkardı değil mi, gerçekten çok korkuyorum belki obur adetimibeklemeliyim ama gerçekten benim icin çok zor bir durum:(

Geri