10 15 dk sonra gebelik testi pozitif çıktı hamilemiyim ?

• Konbuyu başlatan trabzonluuu
  • Başlangıç tarihi
T

trabzonluuu

Forum Okuru
10 15 dk sonra gebelik testi pozitif çıktı hamilemiyim ?
sevgilimle bi kaç nü şekilde seviştik ama bir ilişkiye girme durumu olmadı ama sevgilim bir iki kere vajinal bölgeme yakın boşaldı kızlık razı delinmeden hamile kalınabiliyormuş adetim bu sefer geç geldi ve az geldi adetimin ilk günü test yaptım ilk başta negatif çıktı ama 10 15 dk sonra pozitif oldu sizce hamilemiyim

Selamlar, ilk 5 dakika sonrasında çıkan pozitif testlere itibar etmeyiniz. Negatiftir. Yani testi yaptığınızdaki ilk beş dakikalık süreçteki sonuçtur gerçek olan. Ben hamile olduğunu düşünmüyorum. Beta hcg kan testinden gebelik testi yaptırın negatiftir ama bilginiz olsun...

Kafa karıştıran bir sonuç tabiki... Daha sonra da olsa ikinci çizginin silik bir şekilde de olması hamilelik olarak görülür. Testi tekrar yapmanızı tavsiye edecem ben bu sefer ilk beş dakkada ki çıkan sonucu bize bildirirsiniz ona göre tekrar yorum yaparız.

Merhaba, öncelikle genel anlamda bir bilgi verelim. Bekaret bozulmadan da hamile kalınabilir. + gebelik testiniz adet olsanız da olmasanız da doğru sonuç verir. Fakat tüm gebelik testleri aynı amaçla çalışsada testler farklı talimatlara sahiptir. Uyguladığınız testin bekleme süresine bakın Standart süre 1 ila 5 dakika arasıdır. En fazla 10 dakika beklenebilir. Bu nedenle test sonucunuzun negatif olduğunu belirtelim. Ama kuşkunuzu gidermek adına ve emin olmak için kanda gebelik testi yapabilirsiniz.

Geri