10 dakikalığına erkek olsaydık eğer

• Konbuyu başlatan best_dream
best_dream

best_dream

Hamiş Melek
Arkadaşlar geçen gün bir program izledim.Programda bayanlara 10 dk lığına erkek olsaydınız ne yapardınız diye soruluyor.Evet meleklerim 10 dk erkek olsaydınız ne yapardınız?Erkekleri nasıl anlamaya çalışırdınız?

Başlayalım....:gathering:

A

ay17

Forum Okuru
valla bende capkinlik yapardim. bide eve kacda gelicem dusunmeden doya doya gezerdim.gelince yemek hazir.is falan yapmiyosun.oh gel keyfim gel:nur:

best_dream

best_dream

Hamiş Melek
Vallahi doğru söze ne denir ay 17 sana katılıyorum.Bende 10 dkka bile olsa bu rahatlığı yaşamak isterdim

frezyaa

frezyaa

Yeni Üye
Üye
bende çok isterdim bir erkek gözüyle bayanlara nasıl bakılıyomuş onu öğrenirdim:D:D

ßeLeN

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
On dakkıkalıgınada olsa erkek olmak ıstmezdım............

A

aYYa-MoDa

Forum Okuru
hımm bi düşünelim on dakkalığına erkek olsam ne yapardım sanırım yapıcak bişey yok öyle bön bön göbeğimi kaşır tv izlerdim...

Young bride

Young bride

Banned
10 dklığına erkek olsam nişanlımın yerinde olmak isterdim ve ömrüm boyu bana sadık olmam için kendime yemin ederidim.Şüphem yok ama garantiye alırdım :D

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
10 dk erkek olduğumu düşünsem bütük kızları tavlardım önce beleni hahaha

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
aslında iyi fikir ne yaptığını öğrenmek için iyiymiş :D:D

kraliçearı

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
10 dakikalığına erkek olsam gider rektörü döverdim:nur::hhh::hhh::hhh:10dkka aralıksız sopa yeyince kendine gilirdi yazarr:D:D

yasemin asu

yasemin asu

Yeni Üye
Üye
bnde en yakın bi erkek arkimle konşup aralarında ne knştularını öğrenrdim:)

M

Misafir

Forum Okuru
On dakikalığına erkek olsam, öncelikle ayakta çiş faslı yaşamak isterdimhahaha Birde başka bişey var ama cıks yazmam hahaha

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
eğer sadece 10 dakika ise bişey yapamadan geçerdi zaman:) ama erkek olsam yapmak istediklerim bi kere rahatlık ve özgürlüğün tadını çıkartırdım.çapkınlık yapardım:) eğlenceler gece barlar güzel bi yaşam olurdu herhalde

A

angel_blue

Üye
Üye
valla bekar olupta erkek olsam i onla bi bunla gezer gönlümü hoş tutardım