10 gündür kasıklarım ağrıyor Hamilemiyim

feymuh

Yeni Üye
Üye
10 gündür kasıklarım ağrıyor Hamilemiyim
Kasıklardaki ağrı hamilelik belirtisi mi ? Hamilemiyim

Merhaba.Kafam çok karışık sizlerle paylaşırsam rahatlayacağimı düşünüyorum.10 gündür kasıklarım ağrıyor.Ara ara batmalar oluyor.İştahım çok açıldı.Çok sık tuvalete gidiyorum.Göğüs uçlarım kabardı ve sızlıyor.Adetime 6 gün var hamilelik belirtileri yaşıyorum.Yalnı bunun yanında bi de cinsel isteksizlik varyeni evliyim.Eşimle 5 gündür ilişki yaşayamıyorum.Bu da bir belirti olabilir mi? Ayrıca hamileysem bunu adetten önce nasıl öğrenebilirim.Sonucu çok merak ediyorum..yardımınızı bekliyorum...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hamilemiyim

Bende aynı seyleri yasıyorum acaba ben hamilemiyim çok merak ediyorum ama azerilere 4gun var adet olmadan önce böyle seyler yasıyorum ama kafam karıştı karnımda sancilam masa oluyo idrarada çok çıkıyorum sizce ne olcak

feymuh bende aynı dedıklerını aynı yasıorum hemde bıre bır .. bende 5 gundr agrım oldugum ıcn bırlıktelık bıle yasıyamıorum.ama ben test yaptım kanda cıkmadı dr um belkı gec dollenme olmustr öleyle eger cıkmayabılır adetını bekleyelım adet olmazsan yenılıcez dedı cunku ıdrar testı yaptık bı ıltıhap yada bakterı mıkrop yk yasadgını söyledıgın belırtıler gebelıkte olur dedı kafam karısık bılmıorum kı . ıdrarımın rengı degıstı sarı degıl bıldıgın beyaz ıcme suyuna benzıo ancak ıcerısınde sankı pecete parcaları gıbı yarısı dıbe cöktu testte yarısı yukarıda yuzuodu.kabızıım ama rengı degıstı onunda sarı renk oldu resmen.

Arkadaslar Bende hamile kalmak istiyorum daha 1 yillik evliyim esimle 5gundur deniyoruz acaba henen hamile kalablirmiyim ltfen yardimci olun

eğer sürekli düşünürseniz ihtimal çok düşer.akışına bırakın sorun yoksa o ay kalırsınız.ayrıca kasık ağrısı adet gecikmesi sonundayaşanıyor adet zamanı ise baş ağrısı olur adet olmazsın. inş hamilesinizdirama anlattığınıza göre vajinal sorun yahut idrar enf. olabilir.

Canim her ilişkiden sonra 1saat ayakların havada yatiyorum ama her gün ilişkiye girimiyoruz 3 .4gun arayla giriyoruz hamis olmayı çok istiyorum yumurtlama dönemi falan varmış sanırım o günler hariç girersem ilişkiye çocuğun olmazmi acaba illa o günleri olması lazm

Sperm içerde 4- 5 gun civarinda canlı duruyormuş.

Yok yok böyle bi iki ay oturur orada yaşar kafasına göre :D:D Yahu arkadaşlarım sperm parametreleri çok çok iyi ise maksimum 48 saat yaşar o da parametreler iyi ise normal bir deyişle de 24 saat yaşadığını söylememiş yeterlidir. daha fazla öyle 4-5 gün yaşama şansı malesef yok bilginiz olsun :)

Geri