10 gündür kasıklarım ağrıyor Hamilemiyim

Ha bakın şöyle bişey var spermi üreten erkekte yani yumurtalıklarında 2 hafta kadar yaşıyor ama birleşmeden sonra kadında dediğimiz sürede yaşar bilginiz olsun. dışarıda yaşama şansı ısı ile alakaldır. Ortalama dışarıda 34-35 derecede bu spermler 30 dk yaşayabiliyor.

Ha bakın şöyle bişey var spermi üreten erkekte yani yumurtalıklarında 2 hafta kadar yaşıyor ama birleşmeden sonra kadında dediğimiz sürede yaşar bilginiz olsun. dışarıda yaşama şansı ısı ile alakaldır. Ortalama dışarıda 34-35 derecede bu spermler 30 dk yaşayabiliyor.
Abla sen bi 30 dk diyorsun bi 24 dk diyorsun emin değilmişsin ben elimi yıkadım 1 saat sonra sildim diyorum elim daha önce başka cisimlere dokundu sen ona rağmen düşükte olsa ihtimal var diyorsun dediğin günden beri ben korkuyorum emin olmadığınız şeyleri söyleyip insanları korkutmayın lütfen doktorlar bile 30 dk 1 saat yaşar diyorlar.sizin mesleğiniz nedir sağlıkçı mısınız ?

Abla tamam da yıldan yıla değişmez ki bu durum nerden biliyorsun 24 saat olduğunu lütfen bana da söyler misin
Spermin canlılığı: Spermler rahim ağzındaki kanallar içinde mukusun en optimal olduğu yumurtlama döneminde 1-3 güne kadar hayatta kalabilir. Bu süre zarfında rahim ağzındaki mukus sperm canlılığı ve hareketliliği için destekleyici bir ortam sağlar ve spermler için 72 saate kadar depo görevi görür.

Doktor açıklaması hayatım incele istersen. Ben demiyorum konusunda uzman doktorlar diyor.

Bir de hayatım seninki dıştaki spermler olduğuna göre yanlışı düzeltmek gerekiyor. Dış ortamda pek yaşayamıyorlar öyle saatlerce değil dakikalar içinde ölüyorlarmış.

Bu yazıyı incele hayatım.
Teşekkür ederim abla sen öyle diyince korkmuştum elden peçeteye peçeteden o bölgeyi temizlerken geçmiyor dimi

Geri