10 saniye deydi vajinama Anlayamiyorum hamile kalır mıyım

Y

YEKTA_

Forum Okuru
10 saniye deydi vajinama Anlayamiyorum hamile kalır mıyım
ben 11 ekimde partnerimle surtunme yoluyla iliskiye girdim. 10 saniye degdi sadece ama. bunun uzerine 30 ekimde adet oldum tam adet gormem gereken vakitte. onceki adetimden 30 gun gecti tam. adetim agriliydi 6 gun surdu. buraya kadar her sey normal. kasimin 17 sinde lekelenmem oldu yumurtlama olarak dusundum. ama simdi son adetimden bu yana 36 gun gecti adet olmadim. hamilelik riskim var mi. adet oldum supheli iliskimin ustune?lekelenmem icin implantasyon diyorum ama iliskiden 37 gun sonra implantasyonda olmaz. anlayamiyorum ablalarim. delirmek uzereyim

Vay vay vay deli kafalar bunlar :) Muhtemelen stresin öyle büyük bir hal almış ki sen ister istemez gecikmeye girmişsin ve hamile değilsin neden adet olmadın sorusunun cevabı ise : STRES KAYNAKLI bu kesindir hamile değilsin. Test yap göreceksin hamiş olmadığını

Vay vay vay deli kafalar bunlar :) Muhtemelen stresin öyle büyük bir hal almış ki sen ister istemez gecikmeye girmişsin ve hamile değilsin neden adet olmadın sorusunun cevabı ise : STRES KAYNAKLI bu kesindir hamile değilsin. Test yap göreceksin hamiş olmadığını

evet ablacim haklisin yarin test alacagim zaten. yani hamile olsam adet olamzdim değil mi. gec dollenmede yoktur. saol ablam

Geri